sprzeczka userow takajedna i tubisia o konta

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
takajedna
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie

Re: sprzeczka userow takajedna i tubisia o konta

Post autor: takajedna » 01 maja 2014, 07:26

Tubisia pisze: Proszę Administratora o sprawdzenie adresu IP i ew. blokadę, jak się okaże kolejnym kontem "byłych członków"...
Nie jestem żadnym kolejnym kontem "byłych...... ".
Zwróć uwagę,że na Forum jestem 2 lata i nikogo nie obrażam. Psychiatra jest takim samym lekarzem jak inni i zapewniam Cię,że nie gryzie. A naszej koleżance "smutaskowi" , może by pomógł ?
zmiany w sferze psychicznej (u 70-90% pacjentów chorych na IBS występują zaburzenia osobowości, niepokój lub depresja)

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 01 maja 2014, 07:35

takajedna, wow 2 lata :mrgreen: równie i 2 lata można mieć 2 konta, co sam Zenobius udowodnił :wink:
takajedna pisze: A naszej koleżance "smutaskowi" , może by pomógł ?
Napisałaś 1 zdanie, bez opisu o co Ci chodzi, a teraz odwracasz kota ogonem, bo nikt nie poparł Twojej wypowiedzi. Owszem osoby z IBS może i mają, ale smutasek, NIE MA IBS :mrgreen: naucz się czytać to, co ktoś pisze ze zrozumieniem, i co najważniejsze DOUCZ skrótów chorób, bo coś Ci nie wychodzi jak na razie :aloha:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

takajedna
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie

Post autor: takajedna » 01 maja 2014, 07:53

Wybacz, ale nie będę się zniżać do Twojego poziomu. Ty wszystko wiesz najlepiej i wiesz kto na co choruje.
Proszę Administratorów o sprawdzenie mojego IP i uspokojenie koleżanki Tubisi, że nie jestem Zenobiusem :razz: bo koleżanka Tubisia ma jakieś lęki :roll:

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 01 maja 2014, 11:25

takajedna, po pierwsze nie napisałam nic takiego, tylko dałam przykład posiadania 2 kont przez usera :wink: jak widać, to nadal Ty droga takajedna, masz problem z poprawnym czytaniem ze zrozumieniem napisanego tekstu, nie ja :mrgreen: i to Ty obraziłaś druga osobę swoją wypowiedzią zamiast jej pomóc :wink:

wracając do tematu:

smutasek, nie przejmuj się osobami pokroju takajedna :wink: widocznie ona za mało przeszła i nie ma co robić innego, niż ubliżać innym :wink: Jesteś z okolic Krakowa,zajrzyj więc do działu małopolskiego. Mamy zamiar zorganizować spotkanie w naszym Cudacznym Gronie :mrgreen:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”