OT z probiotyki

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
arche
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

OT z probiotyki

Post autor: arche » 01 mar 2016, 16:56

Ja używam probiotyków. Są to probiotyki podawane w formie żelu. Zastosowano w nich taki myk, że szczepy bakterii są w formie zahibernowanej (jakby w skorupce) i dzięki temu bez problemów pokonują barierę silnego stężenia kwasu solnego w żołądku. Dopiero gdy trafiają do jelit, na odpowiednie warunki, tam się otwierają i spełniają swoją robotę. Dodatkowo żel oklejając kosmki spełnia rolę prebiotyku, dając lepsze warunki do rozwoju flory bakteryjnej. Jedyny problem jest taki, że BIO bo tak się to nazywa, przywiozłem z Lyonu (w listopadzie 2015), gdzie była premiera tego produktu. Będzie dostępny w Polsce już w najbliższym czasie.

Zgodnie z regulaminem, zabrania się reklamy na forum, temat zostaje wydzielony i zamknięty.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2016, 21:36 przez arche, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam. Arche.
www.naturaforyou.com

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: OT z probiotyki

Post autor: obyty.z.cu » 01 mar 2016, 17:41

arche pisze:Ja używam probiotyków firmy Agel
a dlaczego "używasz" ?
Reklama ?
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie

Re: OT z probiotyki

Post autor: alate » 01 mar 2016, 19:02

obyty.z.cu pisze:Reklama ?
a jakże
cudo będzie w najbliższym czasie wprowadzane na rynek, więc Pan sobie już klientów powoli urabia
a ten link to co ma być niby ?
no parlo italiano !
Crohn ? Z tym da się żyć !

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”