Soczi a polityka

Miejsce na wszelkie dyskusje, które "robią" tylko zamieszanie na forum

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: Soczi a polityka

Post autor: Ania406 » 07 lut 2014, 21:49

Mam podobny dylemat jakjamaroo, sportem się interesuję, ale Igrzysk w Soczi nie oglądam. Bojokotuję je ze względu na zniszczenia jakie za sobą pociągają, a także ze względu na dyskryminację (więcej w linku):
http://swiat.newsweek.pl/soczi-2014--ig ... 6,1,1.html
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 07 lut 2014, 23:40

Corleone, smutne to jest to, że zamiast spróbować zrozumieć co napisałam, odniosłeś się do jedynego tematu, który lubisz nakręcać. Ja nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na temat praw LGBT, bo mamy odmienne poglądy i ja swojego nie zmienię i nie zależy mi na zmianie Twojego. Jakbyś przeczytał artykuł do końca, to dostrzegłbyś, że wiele innych złych rzeczy działo się i dzieje się w związku z tymi Igrzyskami. Mój niechętny stosunek do IO w Soczi bierze się przede wszystkim stąd, że dokonano nieodwracalnych zmian w środowisku naturalnym, a ludziom mieszkającym na tych terenach zafundowano m.in. skażenia wód, dzikie wysypiska śmieci, zatrucie upraw (skażony został m.in. teren parku narodowego)itd., a po skończonych IO zostanie im zabetonowany krajobraz, do którego mało kto będzie chciał przyjeżdżać, a przecież ten rejon żył z przyjeżdżających tam na wypoczynek ludzi. A problem dyskryminacji nie odnosi się tylko do LGBT, ale w dużej mierze dotyka pracujących przy budowie ludzi, którzy wykonują swoje obowiązki z narażeniem zdrowia i w tragicznych warunkach. O masowym wybijaniu bezdomnych psów i kotów możne też poczytać.Tyle w temacie, nie pasują Ci źródła, to poszukaj własnych.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2014, 23:49 przez Ania406, łącznie zmieniany 1 raz.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 07 lut 2014, 23:58

Corleone, co Cię uderzyło? To, że napisałam "dyskryminacja" ? Skąd pomysł, że tylko i wyłącznie do LGBT się ona odnosi, skoro w moim poście nic o tym nie ma? (dopiero sam artykuł porusza ten problem, jako jeden z wielu).
Nie napisałam, że cokolwiek negujesz, a że odnosisz się tylko do jednego z zagadnień, zamiast szerzej spojrzeć na problem IO w Soczi. Napisałeś "nie lubię władz Rosji" - co może oznaczać cokolwiek.
Corleone pisze:z tąd? :neutral:
Poprawiłam, dzięki za zwrócenie uwagi.

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 08 lut 2014, 00:33

Corleone, porusza między innymi, jako jeden z wielu problemów. Dużymi literami "JEDEN Z WIElU PROBLEMÓW", a nie główny, najważniejszy i jedyny. Mój post mówił o zniszczeniach i dyskryminacji, Tobie tylko to drugie dało pole do popisu.
"Nie lubię władz Rosji: może oznaczać, zarówno, że nie lubisz Putina bo z niego gbur i brzydal, jak i, że masz problem z polityką przezeń uprawianą, co też można rozumieć różnorako, jeśli nie napiszesz do czego konkretnie się to odnosi, np traktowania ludzi, zarządzania zasobami naturalnymi, problemami wyśicu zbrojeń itd. Bo może Ci sie np. nie podobać polityka "gazowa" rządu Rosji, a cała reszta już tak- ja tego nie wiem, a Ty nie podajesz przykładów. Sam zawsze piszesz "podaj konkrety", a rzucasz ogólnikami i jeszcze masz pretensje, że Ci się zwraca na to uwagę.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 11 lut 2014, 17:23

Wydzieliłam wątek o LGBT jaki się rozwinął tu

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”