Strona 1 z 1

jakie ubranie zdaje egzamin przy biegunkach?

: 10 sty 2013, 21:11
autor: wesoly_kaputek
Jeśli temat już jest gdzieś, proszę o przekierowanie.

Problem jest następujący: kiedy goni mnie i jestem w domu, często zużywam kilka par spodni z dresu na dzień. A powody są różne - a to ktoś jest w łazience, a to myślę że to tylko gazy a okazuje się że nie tylko. Często parę kropli przecieka przez majtki i brudzi mi spodnie a nawet o tym nie wiem. Mam do was pytanie: czy są jakieś materiały sztuczne, które szybko by się prało i szybko by schły? Zwykłe bawełniane spodnie dla mnie odpadają. Myślę o poliestrze, nylonie czy czymś podobnym. Coś jak materiał z którego robi się namioty albo śpiwory :razz:

Re: jakie ubranie zdaje egzamin przy biegunkach?

: 10 sty 2013, 21:19
autor: wesoly_kaputek
Tak, i to nawet dwóch za jednym razem żeby byla dwa razy dluższa. Czasem do tego jeszcze zwijam papier toaletowy w dlugi, cienki pasek i wkladam miedzy posladki :oops: Ale czesto i tak cos przecieknie - sama nie wiem jak.

Re: jakie ubranie zdaje egzamin przy biegunkach?

: 10 sty 2013, 21:21
autor: Natuśka
Eeee, przy sztucznych to łatwo o odparzenia, podrażnienia... :neutral:
Haha, pamiętam, gdy miałam zaostrzenie, po kolejnym umorusanym prześcieradle zdecydowałam się rozciąć worek na śmieci i podkładać pod tyłek, co by mi prześcieradła wszystkie nie pożółkły :razz:

A swoją drogą... Oduczyłam się puszczania bąków na tzw. "czuja"- szkoda majtów (tym bardziej, jak się miało jakieś fajne :zakochany:) :neutral:

Jak miałam wątpliwości, a musiałam wyjść to... zakładałam dopasowane majty, napakowałam chłonnych różności, zakładałam obszerne spodnie i dłuższy sweter :razz:

Białych spodni szczerze mówiąc na co dzień nie nosze, bo raz jak szybko je założyłam, tak szybko je zdjęłam. Gorzej w pracy/praktykach, bo na oddziale w szpitalu... no właśnie... Zaopatrzyłam się w taki długi fartuch i dziewczyny mnie kontrolują :razz:

Re: jakie ubranie zdaje egzamin przy biegunkach?

: 11 sty 2013, 00:01
autor: mgiełkaa
takie akcje miewałam przy podaniu żelaza doustnie, taka mała sugestia nie na temat...

Re: jakie ubranie zdaje egzamin przy biegunkach?

: 11 sty 2013, 11:52
autor: Baby
Spróbuj nosić majtki poporodowe/pooperacyjne. Są dwa rodzaje jednorazowe oraz wielokrotnego użytku. Sa delikatne, cienkie, nie ściskają brzucha i mozna w nie spokojnie włożyć podpaskę. http://allegro.pl/wielorazowe-poporodow ... 77222.html czy http://allegro.pl/promocja-poporodowe-m ... 40651.html Z tego co wiem są dwa rodzaje jedne siateczkowe drugie takie miłe dla skóry ale już nie pamiętam jak się nazywają.

Na noc możesz zakładać takie anatomiczne pieluchy dla dorosłych które też nie są typowymi pieluchami raczej dużymi podpaskami: http://seniorsklep.pl/p/97/930/pielucha ... epiej.html czy http://seniorsklep.pl/p/97/930/pielucha ... epiej.html