powikłania po wzjg

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: powikłania po wzjg

Post autor: Anette28 » 07 lis 2016, 10:23

samolubek11 pisze:Z moim przekonaniu najgorszym objawem jest piodermia zgorzelinowa. Ja nie mam tego objawu ale mam znajomą, to jest straszne wygląda i zapach skóry :cry:
szkoda, że zapomniałeś dodać, że występuje ok. 1/100.000 ludności, a w ok 50% występuje z innymi chorobami systemowymi
A w ogóle jestem ciekawa skąd to wytrzasnąłeś, bo choruję już 14 lat, a jakoś o tym nie słyszałam, więc moja rada trzymaj się z daleka od wujka google i niepotrzebnie nie nabijaj sobie do głowy. Nie możesz tak do tego podchodzi, nie można dać się zwariować. :roll:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Jacekx
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 07 lis 2016, 10:41

Samolubek poczytaj jak chcesz trochę nasze posty czy nasze historie ale niech Cię nie dołują i żyj pełną gębą ( przynajmniej staraj się)...

Samolubek11 myśle , że nie nakręcaj się bo ma rację Pandziaak.
Sorry Pandziaak miałem trochę zamilknąć ale nie mogę :smutny:

po prostu chciałbym by młody człowiek w życie uciekał a nie w chorobie się zanurzał bo ja :uciekam:

i myślę, że Tomy a także Obyty.Z.CU tak robimy.

Pozdrawiam Was serdecznie samolubek11 , dawidof92 -> koko dżambo do przodu w życie.
Nie ma co do przodu wybiegać w historię możliwych chorób a należy żyć i jak najlepiej z życia korzystać... a choroby się leczy czy zalecza - to cała filozofia naszego chorowania.

Awatar użytkownika
michal_mg
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: michal_mg » 10 lis 2016, 14:13

Pandziaak pisze:szkoda, że zapomniałeś dodać, że występuje ok. 1/100.000 ludności, a w ok 50% występuje z innymi chorobami systemowymi
A w ogóle jestem ciekawa skąd to wytrzasnąłeś, bo choruję już 14 lat, a jakoś o tym nie słyszałam
Skoro o tym nie słyszałaś to skąd dane o występowaniu 1/100.000 ?
I rozumiem, że gdyby u CIebie lub u Twojego dziecka wystąpiło to nie zrobiłoby to na Tobie wrażenia, bo przecież to tylko jeden na sto tysięcy?

p/s ale jak jakiemuś znachorowi nastąpi nieprzewidziana sytuacja 1/1.000.000 to jest to powód postawienia go przed sądem i społecznego napiętnowania....
Obrazek

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 10 lis 2016, 18:15

To rzeczywiście rzadki bonus do NZJ, ale bardzo poważny. Na szczęście dobrze reagujący na biologię. Obecnie są też inne metody leczenia np granulocytoforeza.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 12 lis 2016, 11:44

michal_mg pisze:Skoro o tym nie słyszałaś to skąd dane o występowaniu 1/100.000 ?
I rozumiem, że gdyby u CIebie lub u Twojego dziecka wystąpiło to nie zrobiłoby to na Tobie wrażenia, bo przecież to tylko jeden na sto tysięcy?
spojrzałam do książki medycznej z ciekawości;
Zastanów się co piszesz! Naprawdę ten post jest nie na miejscu!
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”