Uczucie ciepla i szum

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
minia78
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Uczucie ciepla i szum

Post autor: minia78 » 02 lut 2013, 22:42

Może ktoś z Was miał coś podobnego...

Pojawia mi się coraz częściej coś takiego -uczucie ciepla( i cieple w dotyku) w policzkach i lekki szum w uszach. Cisnienie prawidlowe - 110/70 pul jak na mnie norma 75/83.
Obecnie jestem tylko na Assamaxie 3g dziennie. kwasie foliowym i preparacie zelaza - wszystko biore dlugo. Podstawowe wyniki badan jak u "normalnego" czlowieka, CRP ponizej 12 choć czesciej odwiedzam wc i jest krew(mam zaplanowana kolono by zobaczyc o co chodzi...)
Kobiece sprawy w porzadku.
Steryd - encorton - bralam od sierpnia do konca wrzesnia 2012 więc to chyba nie ma wpływu... Do grudnia bralam tez Azę.
Czasami pobolewa mnie glowa ale nie musze brac srodkow przeciwbolowych.

Nie wiem czy lecieć z tymi objawiami do lekarza czy nie przesadzac...

minia78
Początkujący ✽✽

Re: Uczucie ciepla i szum

Post autor: minia78 » 03 lut 2013, 22:01

Samo mi to mija. A żelaza dawno nie badalam( fakt, ze wspomagałam sie preparatami zelazowymi Chela ferr, ale dlatego, że w listopadzie mialam nieco poniżej normy no i caly czas podkrwawienia)... Czy może to być nadmiar Fe? ( mhm czy w naszej chorobie to w ogole mozliwe...)

minia78
Początkujący ✽✽

Re: Uczucie ciepla i szum

Post autor: minia78 » 03 lut 2013, 23:49

Pojawia się i znika, nie wiaze sie to z jakas reakcja stresową. Ot nagle czuję, że mi ciepło w twarz, jesli moge sprawdzam cisnienie, ktore jest ok. Po jakimś czasie ciepło mi mija (nie mierzylam czasu , ale max pol godziny), czasem zostaje bol glowy.
Na menopauze chyba za mloda jestem :oops:

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”