Ropień wątroby - powikłanie po zaostrzeniu

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Liviel
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Ropień wątroby - powikłanie po zaostrzeniu

Post autor: Liviel » 29 lip 2015, 22:45

Witam
Niedawno pisałam, że jestem w szpitalu od 7 czerwca z dużym zaostrzeniem. Gdy wydawało się, że wszystko już jest ok pojawiły się gorączki rano i wieczorem nie wiadomego pochodzenia. Już wiadomo o co chodzi. Jest powikłanie. Ropień w wątrobie do tego mnogi. Doś spory. Miałam robiony 6 dni temu drenaż. Dwa dni po drenażu temperatury ustały. Ale potem znowu się pojawiły. Tylko inne. Są takie trzy na dobę.
Zdrenowało się prawie 90% ropny zostały reszty które się drenują. Oraz jeden ropień na troszkę ponad 2 cm schowany pod przeponą. Ale mówią, że on jest za mały na operacje i powinien się wchłonąć antybiotykami.
Czy takie gorączki sa normalne kiedy w wątrobie jest jeszcze ten ropień i te resztki się jeszcze drenują?
Miał ktoś takie powikłanie i mógłby mi powiedzieć jak to u niego było i ile się to działo?

Najgorsze jest to, że w posiewie nie wyszły żadne bakterie. I teraz nie wiadomo czy dlatego, że ich nie było, czy dlatego że są stłumione przez leczenie na gastroenterologi?

Z góry dziękuję za rady i słowa wsparcia.

Dzisiaj mija mój 53 dzień w szpitalu. Trzymam się dzielnie, staram myśleć pozytywnie ale jest bardzo ciężko. Zwłaszcza, że w domu czeka 4 letni synek. A ja mam zespoł lękowy uogólniony. Masakra jest.

Liviel
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Re: Ropień wątroby - powikłanie po zaostrzeniu

Post autor: Liviel » 03 sie 2015, 23:35

Nikt nic? Serio? :-(

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Ropień wątroby - powikłanie po zaostrzeniu

Post autor: Anette28 » 04 sie 2015, 21:44

Trzymaj się cieplutko :roll: i wracaj szybko do domku.
Liviel pisze:Czy takie gorączki sa normalne kiedy w wątrobie jest jeszcze ten ropień i te resztki się jeszcze drenują?
każdy organizm jest inny, ale gdy jest ropa jeszcze w organizmie-może występować gorączka w sumie jest to obronna odpowiedź organizmu na atak bakterii itd.
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”