Wypadanie włosów

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alate
Moderator
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie

Re: Wypadanie włosów

Post autor: alate » 16 paź 2019, 13:43

Odmnawiam temat bo odkryłam cudowny sposób na wypadające włosy, w 100% naturalny i bardzo tani...siemie lniane! Przed każdym myciem włosów nakładam na całą głowę i włosy maskę, dobrze jest przykryć głowę folią i otulić ręcznikiem. Maska to bardzo gęsty kleik z siemienia, 2 łyżki ziaren zalane pół szklanki wody, pogotować, jeszcze gorące przelać przez sitko, gdy ostygnie można dodać żółtko i nieco oliwy, albo nafty kosmetycznej...
Ok 5 miesięcy temu dramatycznie zaczęłam tracić włosy, wypadło ok 1/3...Maska z siemienia nie tylko zahamowała wypadanie, ale spowodowała odrastanie włosów ! Wcześniej było już naprawdę źle... Szkoda ze wcześniej tego nie odkryłam, bo żaden Jantar, Radical, pokrzywa, skrzyp, biotyna..nic nie pomagało !
Załączam zdjęcie czubka mojej głowy, takich "igiełek" mam pełno na całej !!!😊 oraz wcześniejsze, z końca czerwca...chyba widać różnicę 😁
Załączniki
20191016_135459.jpg
Przed
20191016_135016.jpg
Po i w trakcie
Crohn ? Z tym da się żyć !

julienx
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Post autor: julienx » 18 paź 2019, 17:39

Dzień dobry, ja mam podobny problem z włosami. U
Mnie dochodzi jeszcze pieczenie skory głowy, tak ze nie moje dotknąć włosów. A potem obserwuje wzmożone wypadnIe włosów. Włosy słabo rosną i w przeciągu ostatnich 5 lat straciłam ich polowe, a bujnych nie miałam. Na dzień dzisiejszy zauważam znaczące prześwity na skroniach i koronie.

Robiłam już wszystkie badania: tarczyce, żelazo, hormony, badanie w kierunku łysienia adrogenowego, prolaktyna, kortyzol, hormony kobiece - wszystko w normie.

Medycyna konwencjonalna nie dawała mi odpowiedzi ani poprawy.
Udałam się w końcu na biorezonans, gdzie dowiedziałam się, że włosy powiązane są ze stanem jelit. U mnie Nie wchłaniają się substancje odżywcze. Mam tez przywre oraz salmonellę, paciorkowce i candide. Zdecydowałam się na terapie biorezonansową oraz odpowiednia suplementację w celu naprawy jelit. I tak wydałam już tyle kasy na wizyty u lekarzy akademickich i tych wszystkich specyfików, sZamponow, wcierek że postanowiłam „zaryzykować”

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 18 paź 2019, 21:03

nikt poważnie nie traktuje biorezonansu...wyrzucanie kasy i tyle.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”