zaleganie moczu

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

zaleganie moczu

Post autor: Ania16 » 18 sie 2005, 21:35

Mam pytanie w szczegolnosci do osob po operacji jelit... Czy ktos z was po takiej operacji mial pozniej problemy z zaleganiem moczu? ja niestety mam... poajwily sie dawno ale ostatnio sie nasililo i w koncu lekarze sie zainteresowali tym i mialam wykonane badanie urodynamiczne i bylam u urologa ktory mnie skierowal na badanie cytoskope zeby zobaczyc co jest... ja caly czas wierze ze to sie cofnie bo to sie robi meczasce kiedy ma sie pelny pecherz a nie mozna sie ze tak powie wysikac :roll: lekarz powiedzial ze podczas operacji mogl zostac uszkodzony jakis nerw i to dlatego... i nastraszyl mnie ze mozliwe ze jak to nie minie to bedemusiala nauczyc sie siebie cewnikowac... a ja bym nie chciaqla i wierze na prawde wierze ze minie :wink: jesli ktos mial lub ma ytakie problemy niech pisze... czekam na odpowiedzi.
pozdrawiam
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie

problemy z oddawaniem moczu

Post autor: Sabin » 09 lip 2009, 00:21

Słuchajcie mam takie pytanie czy przy zapaleniach jelit lub ZJN moga wystąpić problemy z oddawaniem moczu?
ponieważ ja takowe mam od dłuższego czasu, co prawda cierpie na kamicę nerkową ale nigdy nie miałem problemów z oddawaniem moczu a teraz człowiek stoi nad toaletą i czeka ... a jak zacznie to długo człowiek ,,sika``

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: zaleganie moczu

Post autor: obyty.z.cu » 09 lip 2009, 09:08

trzeba by wiedziec jakie bierzesz leki, czasem wlasnie one sa powodem takiego stanu, chocby przy sterydach ja biore leki moczopedne.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie

Re: zaleganie moczu

Post autor: Sabin » 09 lip 2009, 11:15

obyty.z.cu pisze:jakie bierzesz leki

tak jak pisałem w moim temacie powitalnym lekarze nie podjęli się leczenia stanu zapalnego mojego jelita, leki jakie biore to jedynie Duspatalin i Controloc dzisiaj dopiero lekarz wprowadził mi do leczenia Salazopiryn En

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”