Dziwne samopoczucie

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Joanna23
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
miasto: bytom

Dziwne samopoczucie

Post autor: Joanna23 » 08 sie 2009, 22:29

Od trzech dni mam dziwne samopoczucie i nie mam pojęcia z jakiego powodu.
Jestem słaba, kręci mi się w głowie, moja temperatura ciała to 36stopni, i jeszcze jedno nie pamiętam co robiłam np. 5 minut wcześniej i jak nic nie jem i nie piję to czuję na gardle metaliczny smak, śpiąca jestem cały dzień.
Czym to może być spowodowane? Czy miał ktoś tak?
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Olimpijka

Re: Dziwne samopoczucie

Post autor: Olimpijka » 08 sie 2009, 22:48

Moze to byc od pogody. Moj J ma podobne samopoczucie i lekarz powiedzial, ze teraz bardzo wiele osob skarzy sie na oslabienie, omdlenia itp. bo pogoda daje w kosc, cisnienie. Warto jednak porobic badania.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: CzarnaMamba » 08 sie 2009, 23:06

Joanna23,
Metaliczny smak moze byc wywolany przez rozne czynnki, np. przez helicobakter pyroli, wlasnie dolegliwosci zoladka, niestrawnosc,moze byc oznaka ciazy, choroba sarkoidoza (pasuje mi brak zapamietywania, ogolne oslabienie, metaliczny smak), lub problemy z nerkami. A moze bierzesz jakies nowe leki? Radze nie bagatelizowac i wybrac sie do lekarza. Ja napisalam Tobie to, co moze oznaczac metaliczny smak w ustach, reszta pozostaje dla doktorka :)
Obrazek

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 08 sie 2009, 23:09

CzarnaMamba pisze:moze byc oznaka ciazy
Owszem, lecz temperatura jest za niska na ciaze w tym przypadku ;)

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃

Post autor: CzarnaMamba » 08 sie 2009, 23:11

Olimpijka pisze:Owszem, lecz temperatura jest za niska na ciaze w tym przypadku ;)
no to mi sie nie zgadza ;) niech goni do lekarza :)
Obrazek

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 08 sie 2009, 23:18

CzarnaMamba, leki biorę już jakiś czas te same tylko tyle, że zwiększyłam dawkę kwasu foliowego 1-0-1 a wcześniej brałam 1-0-0.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃

Post autor: CzarnaMamba » 08 sie 2009, 23:23

Joanna23,To moze raczej od zoladka, bo sluchaj masz tez inne objawy. Mozesz miec zaburzenia przemiany kwasu foliowego.
Obrazek

Magda2313
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Magda2313 » 08 sie 2009, 23:27

Wow...też tak mam właśnie od kilku dni ;/ Może lepiej tego nie czytam...mam nadzieje, że to od pogody, albo sterydów ( bo już miewałam po sterydach luki w pamięci ;/)

Dzisiaj np.: oglądałam sobie siatkę w telewizji, była przerwa więc przełączyłam na inny program, a za chwilkę nie mogłam sobie przypomnieć co ja takiego oglądałam i na co czekam... dopiero jak przełączyłam z powrotem to mi się przypomniało...a i żołądek boli...chyba sobie oddam mocz do badania tak na początek ;p

A tak swoją drogą to wyjdę nie długo na jakąś histeryczkę chyba...cóż im więcej leków tym więcej skutków... trzeba jakoś się z tym pogodzić ;P

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃

Post autor: CzarnaMamba » 08 sie 2009, 23:31

Ey, dziewczyny, takie luki w pamieci tez moga byc od tego, ze robimy cos automatycznie i nie zastanawiamy sie nad tym, a za chwile myslimy, co robilysmy przed chwila, np: ja jak wychodze z domu to automatycznie zamykam drzwi myslac o czyms innym, wychodze, a za chwile sie zastanawiam, czy ja w ogole wlozylam klucz do zamka :P taaaki psikus
Obrazek

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 09 sie 2009, 10:42

Narazie zmniejszam kwas foliowy, zrobię badanie moczu na wszelki wypadek i będę siebie obserwować bo do lekarza w tym tygodniu nie mogę :(

Magda2313
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Magda2313 » 09 sie 2009, 11:07

A być może :P Panika jest niewskazana...olewam to :P :P

A swoją drogą to ja pechowa jakaś jestem, dzisiaj w nocy do ucha mi skorek wlazł...okropne uczucie...poleciałam szybko do mamy i mi kropelki wlała i wyszło dziadostwo...ale normalnie nawet w nocy człowiek sobie nie może pospać :P Jak nie do klopa to jakieś owady wchodzą do ucha...lol...

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 11 sie 2009, 19:36

o to ja też mam takie samopoczucie. ciągle mi slabo, śpiąco itp. myślałam,że to imuran;/
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 11 sie 2009, 20:29

a ja takie objawy miałam po encortonie :roll:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”