łuszcząca się skóra na stopach

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

łuszcząca się skóra na stopach

Post autor: inkaska » 12 mar 2010, 12:41

Nie wiem co to jest, tak na prawdę pierwsze zmiany zaczely sie kilka lat temu jak bralam wlewki z hydrokortyzonu, teraz od dawna nic nie bralam, a na obydwu stopach na zewnetrznych brzegach ( na wysokosci srodstopia) zaczely mi wychodzic luszczace i swedzace zmiany......nie wiem czy to tez jakis skutek uboczny CU???
Musze isc z tym od dermatologa ale to trwa juz sporo czasu, smarowanie tłustymi kremami nic nie daje, co najwyzej skora robi sie w kolorze jasniejszym, innym razem czerwienieje znowu, łuszcz sie i swedzi
cos byc musi do cholery za zakretem;)

kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: łuszcząca się skóra na stopach

Post autor: kasinp » 13 mar 2010, 09:12

inkaska, A czy masz w tym miejscu takie jakby małe krostki z wodą w środku??takie ze jak przebijesz igiełką to wypływa surowica taka jakby , ?? bo ja miałam ten problem po szpitalu jak byłam chuda strasznie to grubo się ubierałam i przegrzewałam stopy chyba bo robiły mi się takie stany o których piszesz a potem zamieniało się to w jakby takie pęcherzyki z wodą ale takie wielkości główki od szpilki jak za sucho to się to łuszczyło jak za mokro to właśnie takie krople potu jakby podskórne..? ale przeszło razem ze sterydami i pentasą, wiec nie szlam do dermatologa

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Re: łuszcząca się skóra na stopach

Post autor: inkaska » 14 mar 2010, 18:27

nie, nie zbiera mi sie nic pod skórą, teraz np. jest lepiej ale ciągle zmiany są widoczne......są jakby symetryczne na obu stopach w tych samych miejscach
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”