zapalenie żył

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

zapalenie żył

Post autor: gabriella » 27 lip 2010, 15:58

Od paru miesięcy bolą mnie stopy, zaczęło się od zaczerwienienia i spuchnięcia na jednej stopie, więc poszłam do lekarza rodzinnego, który stwierdził, że to zapalenie żył. Od tamtej pory smaruję stopy Liotonem 1000 i jem DIH, ale to tak średnio pomaga. Co chwila jedno spuchnięcie znika i pojawia się następne. Jak myślicie, czy może to być jakiś objaw brania azy? Lub też w ogóle objaw choroby?

Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Re: zapalenie żył

Post autor: Coralie » 27 lip 2010, 23:46

Nie mam pojęcia co to może być, ale wiem jedną rzecz - we wszystkich bólach nóg o charakterze żylnym trzeba wykluczyć zakrzep, bo wiadomo, że to może się skończyć nieciekawie. Piszę, bo jestem na tę kwestię wybitnie uczulona (niestety przez przykre przypadki w moim otoczeniu). Pozdrawiam :)
New beginning :)

Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽

Post autor: gabriella » 05 sie 2010, 23:00

Byłam u lekarza od żył i się okazało, że to nic z żyłami nie ma wspólnego. Ale oczywiście nie wie, co to jest i kazał iść do dermatologa ;) A może to po prostu od azy...

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 05 sie 2010, 23:06

gabriella pisze:Byłam u lekarza od żył i się okazało, że to nic z żyłami nie ma wspólnego. Ale oczywiście nie wie, co to jest i kazał iść do dermatologa ;) A może to po prostu od azy...
Skonsultowalabym sie z gastrologiem. Mi moj powiedzial, ze jak beda mi sie robic dziwne rzeczy skorne, czy jakies ropne mam mykac na badania, no i niestety od maja mam nawracajace opryszczki - od Imuranu :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽

Post autor: gabriella » 06 sie 2010, 23:57

A mi powiedział, że mam się nie skupiać na sobie ;)

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”