Nieswiezy oddech

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Re: Nieswiezy oddech

Post autor: Coralie » 10 gru 2010, 23:46

Pisałeś wcześniej, że "pachnie śmietnikiem", no ale Ty przecież robisz sobie z żołądka śmietnik. Jedzenie fermentuje i tak pachnie. Poza tym ten zapach nie jest tylko od żołądka, łój przez Ciebie wydzielany, czy pot też na pewno nie pachnie fiołkami, ale utrzymywanie codziennej higieny wystarcza, żeby nie odczuwać przykrych skutków. Od refluksu też brzydko pachnie i zwykle jest też nieprzyjemny smak i refluks też nie zniknie od samych leków, bo wpływa na niego dieta. Jamę ustną wystarczy jak będziesz dobrze mył i płukał skoro posiewy nic nie wykazały. Ale przeginać też nie można, bo wyjałowisz sobie całkowicie śluzówkę.
New beginning :)

paula316
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie

Post autor: paula316 » 11 gru 2010, 09:09

a masz wyleczone wszytskie zęby?? próchnica też jest przyczyną nieświeżego oddechu!
"Nie od razu zdarza się raj
Nie od jutra świat jak ze snu,
By po zimie zawitał maj
Trzeba chcieć go znów i znów..."

tekst: Artur Gadowski "Nie od razu raj"

kaczamanov
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Post autor: kaczamanov » 11 gru 2010, 12:10

Dzieki wszysktim za odpowiedzi :)
No diete mialem slaba to fakt, dlatego teraz zmienilem na lekkostrawna :) Zobaczymy jakie beda efekty. Tyle ze na razie to przez chlebek razowy i surowe warzywa mam straszne gazy :P
Mialem qmpla ktoremu jechalo wprost niebotycznie, a on objadal sie Mc/KFC/Sphinx/Pizza - przestal i przestalo mu jechac
A kojarzysz po jakim czasie mniej wiecej? :P
a masz wyleczone wszytskie zęby?? próchnica też jest przyczyną nieświeżego oddechu!
Oczywiscie. Chodze na kontrole co pol roku wiec z zebami problemu byc nie moze. Tym bardziej, ze pytalem sie stomatologa czy problem moze byc zwiazany z zebami lub dziaslami i powiedzial, ze absolutnie nie.
ale utrzymywanie codziennej higieny wystarcza, żeby nie odczuwać przykrych skutków
Sugerujesz ze sie nie myje? :mad:

Hehe zart :P

isia
Debiutant ✽
województwo: śląskie

Post autor: isia » 13 gru 2010, 18:06

Powiem Ci, ze ja to juz watpie ze da sie to jakos wyleczyc, no ale poki jeszcze wszystkich mozliwosci nie wykorzystalem to trzeba walczyc.

Jak moge walczyc jak wiem ze to jest juz wszystko bez sensu
Spotykam sie z kims i sama wiem ze nie bedzie nic z tego przez moj odech bo wsumie gdyby bylo na odwrot i moj chlopak mial by miec problem ten co ja to tez bym nie byla chetna z nim byc

isia
Debiutant ✽
województwo: śląskie

Post autor: isia » 13 gru 2010, 18:30

http://www.sklep-medyk.pl/katalog/index ... ategoria/8 mają go tutaj,niestety flacha nie jest malutka.Niemniej jednak mają długie terminy wazności więc zawsze mogą się przydać jeszcze w razie "w" ;)

Jest to wyprobowane??? Bo kupie i znowu mi nie pomoze :([/quote]

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”