ból w klatce piersiowej, zmęczenie, dziwne odczucia...

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Agula84
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: małopolskie

ból w klatce piersiowej, zmęczenie, dziwne odczucia...

Post autor: Agula84 » 19 lut 2011, 21:20

czesc :)
Mam taki problem- pójde z tym oczywiście do lekarza, ale może ktoś miał podobnie i okaże się, ze to nie coś strasznego...
Od kilku dni mam taki dziwny stan... z przerwami oczywiście, boli mnie w klatce z piersiami, robi mi się słabo, serce mi wali jak oszale, i potem sie to uspokaja- wczoraj jeszcze mialam odczucie jakbym nie byla we wlasnym ciele i polozylam sie spac z drgawkami. Oprocz tego mam dola, plakac mi sie chce tyle ze nie wiem czy to nie jest konsekencja pozostalych dziwnosci... i jestem tak zmeczona ze nie moge juz normalnie funkcjonowac, a mozliwosci odpoczynku NIE POSIADAM... myslicie ze to cos powaznego- nie prosze o diagnoze, bo mam swiadomosc, że to nie najlepszy adres, ale nie wiem co myślec...
Agula 84 :)

Agula84
Aktywny ✽✽✽

Re: ból w klatce piersiowej, zmęczenie, dziwne odczucia...

Post autor: Agula84 » 19 lut 2011, 21:59

Raczej nie wiążę tego bólu z wysiłkiem, a ból jest taki troche po lewej stronie, troche po prawej... nie jest kłujący, troche taki tępy..

Agula84
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Agula84 » 20 lut 2011, 11:39

czasem po lewej czasem po prawej, taki dziwny, moze raczej ucisk niz bol. Dzis jest na razie ok, zobaczymy co dalej :)
powoli dochodze do wniosku ze mam hipochondrie jednak to jedno a drugie, że moj organizm nie radzi sobie ze stresem tak jak powinien.
dzieki za pomoc, _Ray_ :)

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 20 lut 2011, 14:43

Agula84, miałam takie objawy jak Ty, ostatnio niedawno i jakoś na jesieni w tamtym roku, samo przeszło po kilku dniach, u mnie to był silny stres, a przy tych objawach jeszcze dziwny lęk też dochodził.
Agula84 pisze:moj organizm nie radzi sobie ze stresem tak jak powinien.
z własnego przykładu tak bym obstawiała, ale przejdź się lepiej do jakiego medyka :wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

milonka
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: milonka » 20 lut 2011, 16:42

Przepuklina rozworu przełykowego może być przyczyną bólu w klatce piersiowej. Mnie kiedyś tak bolało, że karetkę wzywałam. Myślałam, że mam zawał. Dołączył się silny niepokój i duszność. Ale to już raczej ze stresu. Hihihi.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 20 lut 2011, 20:42

Taie objawy może też dawać zwykły refluks, bez przepukliny. Stres także. Nie pisz, że nie możesz zwolnić, bo to nie jest prawda - możesz, jeśli tego chcesz. Piszę to jako osoba, która przez wiele lat uważała, ze zwolnić jej nie wolno.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Agula84
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Agula84 » 20 lut 2011, 22:30

Mamcia, jak zwolnie to sie wszystko posypie- jak nie zwolnie to posypie się ja. Wiem niestety o tym. w pracy obsluguje zadluzenie o wartosci ok 110 mln zł, w srode mam pierwsza powazna sprawe - stresow mi nie brakuje. Do tego mam roczne dziecko i jakos się nie wyspałam od porodu :) Jeśli chodzi o refluks, to nie wiem, w sierpniu napewno go nie mialam. Jak mialam 10 lat życie było jakies łatwiejsze... Brakuje mi tych czasów.

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”