Niby migrena

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maruda
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2009, 14:51
Choroba: CU
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Niby migrena

Post autor: maruda » 31 paź 2013, 15:43

Moje objawy odnośnie migreny to był tylko ból głowy,ale tak silny że potrafiłam 8 apapów zjeść w ciągu dnia,bo nic innego nie mogłam ze względu na cu,i nawet czasami to nie pomagało.Poszłam do neurologa,który zlecił mi tomograf z kontrastem. Wyszło,że to migrena.Dostałam jakieś tabletki w razie bólu,po czym wylądowałam na pogotowiu. Miałam drgawki,nogi były jak z waty i dodatkowo taki ból głowy,że szok.Zmieniłam lekarza,ona przypisała mi tabletki zapobiegawcze. Brałam Divascan,na początki 2x1,potem 1 dziennie.Ale nadal zdarzały się silne bóle głowy.Przy wizycie kontrolnej mówiłam neurolog o swoich dolegliwościach,a ona na to ,że "w dzisiejszych czasach wszystkich głowa bol".Tak minęły 2 lata.A w tym roku,a mianowicie w czerwcu miałam tak silny ból głowy,do tego szum w uszach i takie uczucie jakby ktoś mi głowę ściskał ,potem zemdlałam.Okazało się ,że tętniak mózu mi pękł.Trafiłam do szpitala,ale tam mnie olali,jak się dowiedzieli że mam migrenę to nawet tomografu mi nie zrobili.Męczyłam się cały dzień,potem dopiero na ostry dyżur i tam praktycznie odrazu na stół,6 godz operacja. Miałam szczęście,bo jak tętniak pękł to krew się zasklepiła i nie doszło do całkowitego wylewu krwi do mózgu. To mogłoby skończyć się śmiercią.Leżałam m-c w szpitalu,którego pobyt nie za fajnie wspominam. Robiłam niedawno tomograf kontrolny i ta krew jeszcze do końca się nie wchłonęła.Z tego co mi mówili w szpitalu,to radiolog mógł zrobić zły opis,a neurolog zamiast zobaczyć płytkę z badania sugerowała się opisem.I jak tu wierzyć lekarzom?!

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niby migrena

Post autor: mgiełkaa » 31 paź 2013, 19:34

maruda pisze:I jak tu wierzyć lekarzom?!
no wiesz....lekarzom z zasady trzeba wierzyć i w każdej chorobie podstawą leczenia jest zaufanie oraz współpraca z lekarzem.Jednak masz zawsze wybór u jakiego lekarza będziesz się leczyć.
Migrenę trzeba leczyć bo bezapelacyjnie jest to choroba. O innych nie wspomnę i nie skomentuję.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

maruda
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2009, 14:51
Choroba: CU
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Niby migrena

Post autor: maruda » 31 paź 2013, 19:51

Jak się teraz czujesz, bierzesz jakieś leki?[/quote]
Czuję się różnie,raz lepiej a raz gorzej.Mam niestety bóle głowy, takie różne odczucia chłodu i mrowienia za szwem. Jest to normalne,tak twierdza lekarze. Leków jako tako mie mam żadnych przypisanych, jedynie na ból głowy standardowo apap.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne choroby”