Przebarwienia na twarzy

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Katze
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie

Przebarwienia na twarzy

Post autor: Katze » 08 gru 2008, 23:13

Od pół roku(może więcej) mam dookoła ust inny odcień skóry niż na reszcie twarzy.Jest zółtawy. Rodzina mówi mi,że tak robi się przy chorej wątrobie,ale ja co dopiero miałam USG-i wątróbka jest w porządku. A ponieważ przez te moje chorujące jelitka ciągle jestem blada-te przebarwienia wyglądają fatalnie! Nie używam pudrów (nie lubię) i co teraz?

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: Przebarwienia na twarzy

Post autor: Natalka » 09 gru 2008, 13:46

viewtopic.php?t=3041&highlight=przebarwienia
tu jest temat o przebarwieniach na twarzy.
nie zakładaj drugiego takiego samego tematu :smile:
tam troszkę o różnych innych przebarwieniach jest, ale możesz się tam dopisać :smile:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
majka_m
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Re: Przebarwienia na twarzy

Post autor: majka_m » 09 gru 2008, 15:12

Katze pisze:Od pół roku(może więcej) mam dookoła ust inny odcień skóry niż na reszcie twarzy.Jest zółtawy. Rodzina mówi mi,że tak robi się przy chorej wątrobie,ale ja co dopiero miałam USG-i wątróbka jest w porządku. A ponieważ przez te moje chorujące jelitka ciągle jestem blada-te przebarwienia wyglądają fatalnie! Nie używam pudrów (nie lubię) i co teraz?
Ja mam tak samo, ale odkąd pamiętam, także przed chorobą. Nie cierpię tego i właśnie też jestem ciągle blada, masakra. Brzydko to wygląda, bierzesz może tabletki anty? Bo może to od nich mamy takie przebarwienia?
Chcesz być szczęśliwy przez chwilę, zemścij się. Chcesz być szczęśliwy zawsze- przebacz.
Henri Lacordaire

Biorę: Asamax 500 2/2/2 , Pentasa, Kreon
1000, Essentiale forte

Wzrost/Waga: 160/58

Leczenie: Dr. Małecki

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”