problem z diagnozą

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
JohnBravo87
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: zachodniopomorskie

problem z diagnozą

Post autor: JohnBravo87 » 25 paź 2009, 21:47

od 2 lat niereguralnie się wyprozniam, wzdecia zaparcia, niesmak w ustach zwezony stolec brak bolu brzucha ale czuje sie tak jakby jelita byly skurczone lub cos przeszkadzało w perystaltyce po alkoholu jest strasznie, praktycznie uniemozliwia mi to normalne funkcjonowanie. kolonoskopia rektoskopia wszystko ok jedynie podwyzszone zelazo i immunochemia(astma) bralem juz leki rozkurczowe jak i debridad i temu podobne. czy mozliwe jest to, iz kolonoskopia zostala wykonana nierzetelnie? robilem ja w miejskim szpitalu i trwala dosyc krotko. gastrolog z poznania po 2 wizycie twierdzi iz to problem psychiczny twierdzi, iz wszystkie badania nie wskazuja nic niepokojacego dostalem sylpiryd ale jakos nie jestem przekonany co do skutecznosci tej metody leczenia. nie chudne i nie mam zadnych objawow zewnetrznych. nie wiem czy sugerowana depresja jest przyczyna czy moze wynikla z tego, iz wlasnie mam problemy zoladkowe. do tego zaczalem sie nadmiernie pocic. jestem juz nieco zrezygnowany. prosilbym o jakas opinie. z gory dziekuje i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2009, 21:58 przez JohnBravo87, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”