Zainteresowania

Miejsce dla Tych, którzy chcą się lepiej poznać

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

;)

Post autor: Golfi » 09 sie 2008, 21:49

ja w wolnym czasie lubie uprawiać sporty... no wiadomo jeśli zdrówko jako tako dopisuje... Jazda na rowerze , gra w piłke nożną :) Jesli z jelitkami gorzej to lubie grzebać w komputerze, czytać ciekawe ksiązki i gazety... No nie moge zapomniec napisac że uwielbiam spędzac czas ze dziewczyną i razem gdzies wypoczywac... chodzić po górach... odkrywać nowe ciekawe miejsca .... :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Misia

Re: Zainteresowania

Post autor: Misia » 09 sie 2008, 22:18

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Kropelka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Kropelka » 10 sie 2008, 13:58

ja kocham żużel - najlepszy sport na swiecie!!!! :smile: w koncu pochodze z Bydgoszczy :razz:
poza tym lubie czytac ksiazki, sluchac muzyki
ostatnio polubilam gotowac :grin:
"Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem."

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 19 sie 2008, 20:30

A ja uwielbiam , kocham i nigdy nie zrezygnuję z motocykli ;) Jak tylko mogę to kuszę Radzia by zrobić jakaś wielką wycieczkę.
Spotkania z moimi dobrymi znajomymi, uwielbiamy niezapowiadane wczesniej imprezy i bawić się do białego rana.
Basen, jezioro , morze nawet jakby była możliwość ocean, uwielbiam pływać nie przepadam za wylegiwaniem się na plaży, za to wykorzytanie ogromu wody w celach przyjemności jest fantastyczne :)
Rozwiązywanie zagadek kryminalnych :) albo też sudoku.. trzeba przecież ćwiczyć intelekt :D
Książki mojego ulubionego autora i czasami jakieś dobre inne, oraz klasyki też są przyjemne.
Pisanie opowiadań, i praca nad jedną z moich powieści która nigdy nie powstanie :D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Grzyb333
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Grzyb333 » 16 lis 2008, 00:41

Ja jestem kinomanem. Mam zupełnie nieprzydatną i niechcianą do niedawna cechę. Zapamiętuję każdy film jaki obejrzę, zapamiętuję sekwencje scen, aktorów czasem nawet reżyserów i operatorów. Zapamiętuję filmy wybitne, gnioty, filmy pezeciętne, dokumentalne, absolutnie wszystkie jakie dane mi było obejrzeć. Jeśli po wielu latach przypadkiem włącze telewizor, nieważne czt na początku, w środku czy na końcu filmu - po kilku sekundach już wiem co to za film, momentalnie mogę wyrecytować tytuł, obsadę, reżysera i dopowiedzieć końcówkę. I tak zostałem kinomanem.

Nie chcę, ale tak mam i już.

Poza tym wędkuję i leniuchuję. :mrgreen:
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

dymek
Debiutant ✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: dymek » 16 lis 2008, 02:43

a ja w wolnym czasie wsiadam na motocykl i ujezdzam ile tylko sie da i to jest moja pasja i hobby a poza motocyklami to jeszcze pilka nozna i wszystko co z nia zwiazane :football:

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: CAMPARI34 » 16 lis 2008, 07:57

a ja nie mam wolnego czasu :cry: zawsze sa dzieci jak sie trójcy pozbędę do są w szkole to zostaje ze mną najmłodszy albo muszę sprzątać albo gotować albo myć gary itd..... :oops: ale zdarza sie tak że mąż wszystkich weżmie np.kino.to też nie mam wolnego czasu bo dalej sprzątam i od nowa do tego jeszcze za cicho w domu i żle sie z tym czuje :neutral: to już wole jak są :lol: :mrgreen: :roll:
:D

basias
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: basias » 27 lis 2008, 13:03

ostatnio po pracy wciąga mnie wir zabawy, czytam książeczki, układam klocki (moje ulubione to LEGO), tańczę i śpiewam piosenki "Fasolek"

odkąd zostałam mamą zaniedbuję swoje "dawne" zainteresowania

nie mogę się doczekać zimy bo uwielbiam jeżdzic na nartach, kiedy nie ma śniegu to lubię chodzić w góry, lubię też ćwiczyć (pilates)
Basia
aktualnie choroba w remisji, bez leków

Joanna23
Doświadczony ❃
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 10 sty 2009, 22:13

Koszykówka to było zawsze moje zainteresowanie. Ale od kiedy skończyłam szkołę to Całymi dniami mogę oglądać TV. Niestety muszę to dzielić razem z obowiązkami: domem, rodziną i firmą.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
Miła
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Miła » 01 gru 2009, 17:18

Wieczorami oczywiście książki, czasopisma, filmy, muzyczka, sudoku, testy na inteligencję z Mensy, Internet.
Spotkania z rodzinką przy herbatce lub niedzielnym obiadku; spotkania ze znajomymi; impreza taneczna od czasu do czasu.

Lubię ruch, spacery na świeżym powietrzu, najlepiej po lesie.
Aerobik, siatkówka - jak najbardziej.
Nie umiem pływać i nie znoszę jeździć na rowerze - te formy ruchu odpadają.

Uwielbiam prowadzić auto i wcale nie muszą to być dalekie podróże.

Lubię porządek, lubię zmywać naczynia :D ale nie gotować
i nie mam ręki do roślin.
Generalnie jestem pedantką.

Kocham zwierzęta, szczególnie psy, mam małą paskudną sunię; kiedyś zafascynowała mnie jazda konna; ostatnio uratowałam życie zabłąkanemu kociakowi (nie przepadam za kotami, ale ten Gamoń chyba sobie mnie upatrzył :D)

Mam arachnofobię i klaustrofobię.

Dogadam się po angielsku.

Relaksuję się w wannie lub na kanapie z nogami wyciągniętymi wysoko do góry.

Uwielbiam robić i oglądać zdjęcia. Koniecznie wywoływane, nie z cyfrówki. Zawsze jak jestem "w gościach" proszę o wszystkie albumy jakie mają w domu.

Ostatnio szukam inspiracji w zakresie urządzania domu: kolory, dekory, wzornictwo; niedługo będę miała w tym zakresie pole do popisu
"Dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu."
Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 01 gru 2009, 19:39

fotografia ,podróze i astrologia :roll:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Web
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: opolskie
Kontakt:

Post autor: Web » 01 gru 2009, 23:48

Nie wiem czy można tak to nazwać, ale moim hobby jest pisarstwo.
Od kilku lat działam na forum literackim gdzie oceniam i komentuje teksty, od ponad roku jestem redaktorem w czasopiśmie internetowym - niebawem mamy zamiar wyjść na papier. I oczywiście piszę.
Mam zamiar w życiu robić coś związanego z pisaniem, może dlatego od lat brnę w to coraz bardziej.
Po to upadamy żeby powstać. Tak już jest.

Brałem: Asamax, Encorton, Imuran, Controloc, Fisioflor, Kwas foliowy, No-spa Forte, Colitan, Gasec, Cipronex, Metronidazol, Sulpiryd i wiele innych

Teraz biorę: Asamax, Duspatalin, Controloc, Mozarin, No-spa forte

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 02 gru 2009, 07:28

dymek pisze:a ja w wolnym czasie wsiadam na motocykl i ujezdzam ile tylko sie da
Shadi, grono miłośników dwóch kółek się powiększa.........ja swój ujeżdżać od wiosny dopiero będę :smutny:

podstawowe -moto - jw, foto, ludzie, historia, polityka i stary dobry rock :mrgreen:
a ostatnio cieszę się, bawię i czerpię przyjemność z różnych rzeczy, jedne po raz pierwszy, inne odkrywam na nowo :wink: np...basen - wczoraj cieszyłam się jak dziecko :lol:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 02 gru 2009, 08:47

Ja oczywiście kocham rysowanie. Rysowanie jest moim kochankiem dniem i nocą, a moja wena daje mi pole do popisu.
Staram się również coś pisać, aby mieć też jako drugie "ale" na studiach.
Mocna muzyka też jest w porządku ;D
Książki lubię czytać z zakresu fantasy, a najbardziej kocham Geralta :mrgreen:

Ja mam pojazd na czterech kółkach i bynajmniej nie chodzi o samochód [Stojak na żp :lol:]

marcin87
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: marcin87 » 02 gru 2009, 09:57

Ja uwielbiam czytać książki. Chyba nie mam ulubionego gatunku: fantasy (szczególnie Tolkiena), horrory, poezja nawet :), a ostatnio zainteresowała mnie mocno historia, szczególnie mojego regionu. Kiedyś interesowałem się komputerami, ale przeszło mi po pierwszym roku informatyki.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 11:48 przez marcin87, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Poznajmy się”