Szukam pracy

Miejsce na reklamy i inne ogłoszenia. Forum moderowane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
gregtech

Szukam pracy

Post autor: gregtech » 15 lis 2010, 15:34

Witam

Szukam pracy najlepiej choć niekoniecznie biurowej na terenie miasta Bielsko-Biała :)
Może ktoś szuka pracownika ;> Jak coś to wyśle CV
Pozdrawiam
Grzegorz

gregtech

Re: Szukam pracy

Post autor: gregtech » 16 lis 2010, 11:50

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Ja wysłałem na razie mniej niż 10 CV więc jeszcze dużo przede mną wysyłania żeby dorównać koleżance :D

A tak na poważnie to mało pocieszające :(

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: lubelskie

Post autor: malapkasia » 16 lis 2010, 14:05

ja też szukam pracy :smutny: w Lublinie :smutny:
stanowisko : fizjoterapeuta..... buuuuuuuuuu i wysyłam dziennie kilka i cisza :cry:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 17 lis 2010, 23:37

Ja chcę zmienić pracę .... Pomału wydaje mi się nierealne. Mówię o płatnej pracy dla prawnika, nie wolontariat w kancelarii... bu:(
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

sit777
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: sit777 » 30 lip 2011, 16:24

Witam,
może nie powinienem się odzywać za bardzo w tym temacie, ponieważ co 18 letni chłopak może wiedzieć o pracy. Sami wiecie jak drogie są lekarstwa i na swoje przyjemności nie chciałem już ciągnąć od mamy. Postanowiłem sam zarabiać pieniądze. Na początku sprzedawałem książki, ale to było bardziej jako praca sezonowa. Pewnego dnia gdy rozmawiałem z kolegą na ten temat pokazał mi MLM rozwinąć skrót to marketing wielopoziomowy . Zainteresowałem się tym. Dowiedziałem się co to i o co w tym chodzi? Znalazłem sposób na życie i znalazłem pewną firmę. Teraz zarabiam tam na dwa sposoby:
1 sprzedawanie produktów (zysk do 40%)
2 Budowanie struktury (dużo większe pieniądze są z tego)
Jak by był ktoś zainteresowany taką formą zarabiania więcej inf bezpośrednio u mnie.
Pozdrawiam:)

sit777
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: sit777 » 30 lip 2011, 22:01

no nie wiem ja bym się spierał i bym nie pisał jakiś kłamstw na forum. Tylko bym uciekał od tego jak najdalej. Mogę napisać że już sporo zarobiłem w tym MLM i naprawdę polecam.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
województwo: mazowieckie

Post autor: magda281 » 30 lip 2011, 22:12

sit777 pisze:Mogę napisać że już sporo zarobiłem w tym MLM i naprawdę polecam.
moj znajomy jest w podobnej "pracy" to raczej na zasadzie kupuj sprzedawaj, werbuj znajomych -coś jak AVON
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Post autor: mgiełkaa » 30 lip 2011, 22:58

Mnie ostatnio chciano wciągnąć do FM. Mimo, że jest to raczej nowa firma i działa inaczej niż AVON czy ORIFLAME to uważam, że do tego typu pracy trzeba mieć predyspozycje takich jakich ja osobiście nie posiadam. Sprzedaż to sprawa drugorzędna, głownie chodzi o budowanie drzewka, które przecież pracuje na Ciebie.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

sit777
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: sit777 » 31 lip 2011, 17:20

Ja pracuję w firmie Polskiej w FM GROUP jestem w połowie pierwszego planu marketingowego. Ludzi mam z każdym dniem więcej. Dlatego nie mogę wam obecnie napisać prawdziwej liczby ludzi. Zarobki moim zdaniem są duże bo starczają na moje potrzeby a dokładniej pisząc na forum myślę że by było nie na miejscu dlatego jak ktoś chce to zapraszam na prywatne wiadomości. Pisząc tutaj nie chodziło mi o zwerbowanie ludzi tylko o pokazanie sposobu zarabiania w tym biznesie.

Zablokowany

Wróć do „Bazar”