Teraz jest środa, 13 grudnia 2017, 00:35

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Regulamin Bazaru

Miejsce na reklamy i inne ogłoszenia. Forum moderowane

Moderatorzy: Pandziaak, Moderatorzy

Avatar użytkownika
 
Posty: 6439
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 14:49
Lokalizacja: Oberschlesien / Las
Choroba: CD
województwo: śląskie

Regulamin Bazaru

Post przez tom-as » poniedziałek, 19 maja 2008, 21:17

Regulamin Bazaru

a) w treści tematu umieść kilka podstawowych informacji dotyczących produktu. Przy ofertach sprzedaży pamiętaj o umieszczeniu ceny końcowej. Nie jesteśmy serwisem aukcyjnym tak więc tematy bez konkretnej ceny nie zostaną dopuszczone do publikacji.

b) Oferty kupna/sprzedaży pirackich gier/programów/filmów będą bezzwłocznie usuwane a autor ogłoszenia otrzyma warna.

c) Tematy, które będą zawierały jedynie linki do ofert publikowanych na stronach serwisów aukcyjnych lub innych stronach www nie zostaną dopuszczone do publikacji.

d) Jeżeli konkretna oferta została już sfinalizowana, dodaj nowy post o treści "nieaktualne" (lub innej, jednoznacznie informującej o tym, że temat jest nieaktualny) w swojej dyskusji.

e) Bazar jest podforum moderowanym i w związku z tym wszystkie ogłoszenia i posty, zanim będą widoczne przez Użytkowników, wymagają akceptacji obsługi forum.

f) obsługa Forum crohn.home.pl informuje, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności, pośredniej lub bezpośredniej za jakiekolwiek transakcje dokonywane za pośrednictwem Forum.

Powrót do Bazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość