Schodzenie ze sterydow

Wraz z sulfasalazyną i preparatami 5-ASA, kortykosteroidy są najczęściej stosowane jako leki podstawowe zarówno w Wzjg jak i ChL-C. Główne działanie lecznicze glikokortykosteroidów polega na wykorzystaniu ich właściwości przeciwzapalnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Schodzenie ze sterydow

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 15:09

a ja nie moge nadal dostac sie do lekarza ze wzgledu na strajk , a lekarz ze szpitala przez telefon nie chcial ze mna rozmawiac bo to "za powazna choroba " zeby przez telefon leczyc , kazal szukac prywatnie , a na prywatnie po zaplaceniu za leki mnie nie stac! i co dalej?? a moja choroba nie chce strajkowac!

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 06 sie 2007, 15:24

kasinp pisze:a ja nie moge nadal dostac sie do lekarza ze wzgledu na strajk , a lekarz ze szpitala przez telefon nie chcial ze mna rozmawiac bo to "za powazna choroba " zeby przez telefon leczyc , kazal szukac prywatnie , a na prywatnie po zaplaceniu za leki mnie nie stac! i co dalej?? a moja choroba nie chce strajkowac!
Jak problem z wypisaniem leków na receptę nalezy udać asię do lekarza dyzurnego w przychodni bo takowy powinien być tylko moze być nie ten do którego złozona jest deklaracja ale to detal ma obowiązek wypisać. Natomiast jesli nie ma takowego w przychodni to nalezy udać się do odziału ratunkowego na SOR i tam lekarz musi w takim przypadku wypisać leki. Jesliby stało się inaczej i nie chciałby wypisać to niech kładzie na oddział, a oddział bedzie musiał to jakoś rozwiązać. Jesli chodziło by tylko oto ze recepty bedą wypisane a pesela nie bedzie to tez detal. Dowód w ręke i recepty ii do apteki a farmaceuta ma obowiązek dopisać na podstawie dowodu osobistego - polecenie ministra zdrowia. W ten sam sposób dochodziłem swoich praw w czasie strajku :evil: nikt nie moze narazać czyjegoś zycia na uszczerbek czy jego utratę w związku ze strajkiem :evil: A jak to zawiedzie to tylko do dyrektora szpitala się udaj a on juz zrobi porządek :twisted:

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 15:41

Deniro_RS, tu raczej chodzi o porade co dalej ze sterydami czy brac czy nie a bez "ogledzin " nikt nie chce podjac decyzji a ja nie chce ich brac w nieskonczonosc a nie wiadomo kiedy strajk sie skonczy , juz biore 10mg i nie wiem czy schodzic do 5mg i konczyc brac czy nie w ogole jakas jestem zdezorientowana przez nich wszystkich :evil:

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 06 sie 2007, 15:52

Teraz rozumiem :neutral: To jest problem :smutny: W tym przypadku tylko SOR i lekarz dyzurny i jest taka opcja ze wysle na konsultacje do specjalisty w innym miescie, lub przez szpital - połozy na kilka dni i z odziału wysle na konsutacje do specjalisty. To jedyna droga w tym przypadku :wink: lub tak jak mówisz prywatnie :smutny: Poczekajmy moze ktoś inny podpowie coś lepszego :?: :wink:

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 16:17

zlego sie nic nie dzieje , przynajmniej nic nie czuje , wiec chyba sie nic nie dzieje..zeno a ty co bys zrobil?

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 16:18

a reszta lekow tak jak dotychczas??

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 16:23

reszta u mnie to pentasa 3*po dwie i aza wlasnie dwie rano

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 16:50

jo dwa razy 50mg , a waze teraz (policzki chomika od sterydow i wielki brzuch) okolo 54 kg

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 06 sie 2007, 17:21

dzięki zeno

Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o Kortykosteroidach”