kolejne pytanie o sterydy ...

Inaczej leki sterydowe- oparte na rozmaitych kortykosteroidach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Posty: 959
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:09
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

Post autor: aleksandra12 » 04 paź 2007, 12:11

Przybieranie ok, norma. Ale inne objawy nie są dobre, może być się skontaktowała z lekarzem...
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Posty: 934
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

Post autor: cordo » 04 paź 2007, 14:43

elwirka001 pisze:i biegunki <naszcescie bez krwi>...
Jak ja wyszedłem ze szpitala to też przez tydzień utrzymywały mi się biegunki. Ale z czasem przeszło.

Ja jak mam zostrzenie ( I WTEDY TEŻ BIORĘ STERYDY) to strasznie chudnę nawet do 10 kg u mnie. A gdy się tylko choroba wycofuje to zaczynam grubieć.
Nawet śmiesznie to wyglądało, bo tak na prawdę maiałem wtedy niedowagę, a po spuchniętej twarzy wyglądałem jak mały grubasek.

Bo ja też grubnę po Encortonie, bo to u mnie normalka, ale gdy zaczynam stopniowo zmiejszać dawkę to coraz mniej zjadam i powracam do normalnego wyglądu.
Więc myślę, że nie ma się co przejmować nadwagą, bo gdy tylko przestaniesz brać Encorton i zaczniesz trochę się ruszać, czyli ćwiczyć trochę sportu to tłuszczyk sam znieknie. Zobaczysz ! :razz:

karolcia123
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: nad morzem
Kontakt:

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

Post autor: karolcia123 » 04 paź 2007, 17:28

Elwirka001 mam identyczne objawy jeśli chodzi o przybieranie na wadze, czasami dziwie się jak to jest możliwe, że człowiek pilnujący diety może w tak krótkim czasie przytyć??? ale to napewno sprawka encortonu, mam tylko nadzieję, że jak odstawię encorton to wszystko z wagą wróci do normy
biore:salofalk 500mg[2/2/2], encorton 40mg
waże: 63kg/ 175cm
pozdrawiam KR

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Posty: 388
Rejestracja: 23 wrz 2007, 17:01
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

Post autor: Behemot(ka) » 18 paź 2007, 17:42

Biorę budenofalk, też steryd i poprawa wyraźna, a nic mi nie dolega. Więcej mam objawów niepożądanych po antydepresantach :roll: Ogólnie polecam.

Leki: Sulfasalazyna 2/2/2 Effectin 0/0/1 Depakina 1/0/1 + Kwas foliowy

Stan: Remisja kliniczna i endoskopowa

Nie jestem leniwa, po prostu mam wadliwy system dystrybucji energii.

http://www.venganza.org/


Zablokowany

Wróć do „Sterydy”