brak Salofalku

W skrócie NLPZ- to grupa związków o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz w większości przypadków o działaniu zmniejszającym agregację płytek krwi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
famona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: brak Salofalku

Post autor: famona » 04 paź 2011, 11:44

z paragonu wynika, że po 20 zeta 23 grosze :smile: Tak mało to jeszcze nie płaciłam. Zawsze jakieś 2 złote więcej :smile:
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: kasia38 » 07 lis 2011, 13:19

kupowałam u siebie 29.10 i nie było problemu mieli na stanie 16 op, zgarnęłam 8 więc mogą jeszcze mieć - po 16 zł
jak ktoś bardzo potrzebujący to służę pomocą, niedawno już miałyśmy taką akcję z Lwicą :) zakończoną powodzeniem
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Alutka86 » 07 lis 2011, 22:12

Jak nigdzie nie ma Salofalku, to zawsze w kwiatach polskich zamawiają z centrali. Zawsze panie mgr wydobyły spod ziemi kilka opakowań. :) Może w ten sposób spróbuj. :)
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 09 lis 2011, 18:23

Przedstawiciel Falka
http://www.ewopharma.pl/dane_teleadresowe.html
Ewopharma AG Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 36/16
00-116 Warszawa
Telefon [022] 620 11 71
Faks [022] 620 24 02
Gastrologia
Arkadiusz Gruza
a.gruza@ewopharma.pl
Dzwoń przez centralę, bo bezpośredni jeśli mam to w robocie, w której wiesz, że mnie nie ma.
Możesz powiedzieć, że dzwonisz również w imieniu J-elity, a ja będę wdzięczna jeśłi Pan Arkadiusz się do mnie odezwie. Możesz podać komórkę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

afka_aga
Debiutant ✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: afka_aga » 09 lis 2011, 18:43

Ja jakiś miesiąc temu dzwoniłam na numer, który jest w ulotce i pan mi powiedział, że była dostawa i odesłał do przedstawicielki na małopolskę. Zadzwoniłam i z rozmowy wynikało, że w pierwszej kolejności są zaopatrywane apteki w Krakowie, z którymi pani przedstawiciel współpracuje (Zico i chyba Venavita), więc odczekałąm ze dwa tygodnie bo pomyślałam sobie, że po takim czasie na hurtowaniach będzie już dostępny i będą mogła kupić w Bochni lub w Tarnowie, ale srodze się zawiodłam. Tak więc okazuje się, że po leki musiałam jechać do Krakowa.
trochę to chore, tak jakby tylko w Krakowie byli chorzy a w innych miastach wojewóztwa nie.
-----------------------------------------------------------------------------------
Salofalk 500 2x2, w 2001 r. resekcja wstępnicy i jelita krętego w 2001 r. (diagnoza Crohna), przy okazji innej operacji, od tego czasu crohn w remisji

Awatar użytkownika
Lvica
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post autor: Lvica » 09 lis 2011, 20:12

kasia38 pisze:... jak ktoś bardzo potrzebujący to służę pomocą, niedawno już miałyśmy taką akcję z Lwicą :) zakończoną powodzeniem
Potwierdzam... i jeszcze raz dziekuje :roll:
W przyszlym tygodniu znowu zaczne sprawdzac dostepne mi kanaly dytrybucji, bo zapas mam jeszcze na jakies 4 tygodnie, a czas bardzo szybko mija...
Pozdrawiam.
Lvica.
CU od 2005r
Salofalk 500 tabletki 3x2, wlewki i czopki salofalk,
od 14.07.2014 zmiana - po raz pierwszy wlaczone
leczenie sterydowe:metypred 12/4/0 i schodze,
imuran 50/50/50.
REMISJA :)

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: kasia38 » 15 lis 2011, 12:35

niestety ale i w Płocku nie ma Salofalku
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

tymon2
Debiutant ✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: tymon2 » 16 lis 2011, 20:29

Witam,
ja też mam problem z Salofalkiem jeżdżę za nim po całej Polsce jakiś miesiąc temu szukałem go wszędzie w Gdańsku nie było w Poznaniu byłem przypadkiem osobiście też nie było, w Koszalinie nie było ale to prawie norma, w końcu przypadkiem kupiłem w Kołobrzegu sprowadzili mi ze Szczecina. Zależy mi bardzo na tym leku bo mam ostre zapalenie przed zastawka Bauchina a on mi pomaga. Dzwoniłem nawet do tych idiotów do Freiburga, ale odesłali mnie do Warszawy i powiedzieli ze oni dostawy realizują na bieżąco. Jak to jest z tym Salofalkiem odkąd jest chory, a jest to już 8 lat, zawsze sa z nim problemy. Czy mógłby ktoś do nich napisać pismo ze stowarzyszenia w imieniu chorych. Można by tam również napisać o odpowiednich krokach prawnych ( wniosek do ministerstwa lub pozew) Oni sobie z naszym zdrowiem pogrywają.

tymon2
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: tymon2 » 16 lis 2011, 20:51

Jakie mógłbym ja ? Chodzi o to żeby było w imieniu chorych ja mogę napisać, ale byłoby fajnie jakby Pani Prezes stowarzyszenia się podpisała.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 16 lis 2011, 20:57

Po pierwsze to Pan Prezes. A po drugie to chodzi o to, żebyście przygotowywali projekty pism, zarząd je sprawdzi i podpisze.
Podpis to betka wiceprezes może podpisać, ale pisać trzeba kiedyś. Tak się składa, że my wszyscy pracujemy społęcznie. May pracę, rodziny, jesteśmy chorzy, a stowarzyszenie jest silne nie prezesem (choć to siny gość), ale wspólną pracą członków i sympatyków.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

tymon2
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: tymon2 » 16 lis 2011, 22:00

Z całym szacunkiem, ale czy to pan czy pani prezes to nie ma znaczenia. Napisałem tak z czystej kurtuazji. Prosiłbym również o mniej protekcjonalny styl a może nawet obcesowy. W końcu wyszedłem z czymś konstruktywnym i nie należałby mnie do tego zrażać.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 18 lis 2011, 23:39

tymon2 pisze:Z całym szacunkiem, ale czy to pan czy pani prezes to nie ma znaczenia. Napisałem tak z czystej kurtuazji. Prosiłbym również o mniej protekcjonalny styl a może nawet obcesowy. W końcu wyszedłem z czymś konstruktywnym i nie należałby mnie do tego zrażać.
Według mnie mamcia zachęca Cię do działania a nie zraża:) Fajny pomysł, naprawdę. Super że chorzy wychodzą z inicjatywą i sami walczą o swoje. Napisz pismo tak jak uważasz i wyślij je na maila j-elity. Na pewno ktoś je poprawi jeśli będzie potrzeba, Paweł lub inny członek zarządu podpisze i można działać:)

Nie ma co się denerwować :wink:
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
Kaśka
Debiutant ✽
województwo: małopolskie

Post autor: Kaśka » 01 gru 2011, 09:41

Udało mi się namierzyć Salofalk 500 tabletki - 13 opakowań we Wrocławiu w Aptece Św. Macieja na pl. Św. Macieja 9. Może ktoś z Was skorzysta z tej informacji, u nich tylko odbiór osobisty, nie prowadzą sprzedaży internetowej, więc to nie opcja dla mnie.

Jeśli ktoś ostatnio kupił Salofalk 500 w okolicach Bielska, Tychów, Oświęcimia to dajcie znać. Ja obdzwaniam dalej apteki...

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: kasia38 » 01 gru 2011, 09:48

dziś się dowiedziałam, że w Płocku też jest
500 mg tabletki cena ok 18 zł.

aro_w
Debiutant ✽
województwo: pomorskie

Post autor: aro_w » 09 gru 2011, 13:00

Do końca roku będzie problem z niektórymi lekami , hurtownie nie robią zapasów gdyż nie wiadomo jakie będą ceny od stycznia.
Best Regards Aro_w

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niesteroidowe Leki Przeciwzapalne”