ISCADOR

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kubuś puchatek
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

ISCADOR

Post autor: kubuś puchatek » 27 gru 2010, 13:18

Witam Wszystkich,
Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia lub słyszał o leku który nazywa się ISCADOR?

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: ISCADOR

Post autor: Mamcia » 27 gru 2010, 15:28

Tak, ale we wspomaganiu terapii przeciwnowotworowej najnowszy przegląd tu http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/article ... ool=pubmed
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010, 13:46 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kubuś puchatek
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: kubuś puchatek » 29 gru 2010, 11:31

hmm.. własnie nie tylko. Iscador leczy na poziomie ukladu immunologicznego,a jak wiadomo to wlasnie w nim należy dokonać modyfikacji.

gregtech

Post autor: gregtech » 29 gru 2010, 12:00

Mamcia pisze:http://www.ncbi.nlm.nih...13/?tool=pubmed
Podany adres nie działa

[ Dodano: 29-12-2010 ]
kubuś puchatek pisze:Iscador leczy na poziomie ukladu immunologicznego,a jak wiadomo to wlasnie w nim należy dokonać modyfikacji.
Też racja, osoby chore z CD mają problemy na poziomie układu immunologicznego, jest on tak zniszczony że następuje zła reakcja "obrońców" że zmieniają się w "atakujących" własne komórki. Podając leki typu imuran osłabiamy go bardziej -> obrońców którzy zmienil sie w atakujących osłabiamy,a przy okazji osłabiamy obrońców, tak więc wszelkie mutacje w organiźmie dzięki temu szybciej się rozwiną, wirusy, pasożyty, bakterie szybciej przenikają do komórek, po wielu latach (w zależności od systemu immunologicznego 5, 10 lat) stosowania imuranu wyjść mogą jeszcze gorsze paskudztwa niż choroby zapalne jelit (nowotwory itp). Współczesna medycyna i współczesny świat raczkuje a raczej eksperymentuje na ludziach. Stąd tak drastyczny wzrost nowotwór w ostatnim dziesięcioleciu.

P.S Iscador to lek na bazie natury -> jest to wyciąg z jemioły. Powoli medycyna współczesna wraca do naturalnych leków, widząc że chemia nie daje sobie rady z współczesnymi chorobami, wręcz powoduje powstawanie coraz to nowszych bardziej zmutowanych i dziwniejszych chorób

Poniżej podaje link do forum gdzie u pewnego chłopaka chorego na CU zastosowano ISCADOR , z tego co opisuje jedyny lek który mu pomaga.

http://free4web.pl/3/2,92036,224309,6355210,Thread.html

Widzę że wzrasta świadomość pacjentów co do ich chorób, sami powoli zaczynają szukać lekarstw dla siebie, i słusznie. Wiedza lekarzy jest tak marna, tak znikoma że woła o pomste do nieba. Nie aktualizują wiedzy, niczym się nie interesują , wielka porażka. Potrafią zaaplikować jedynie schemat podany na uczelni -> lek przeciwzapalny, steryd, lek immunopresyjny -> o niczym więcej nie słyszeli i nie chcą słyszeć, taka prawda.... zero aktualizacji, szukania nowych metod.

Cytat z tamtego forum:

"Rozmawiałem o Iscadorze z lekarzem i zadałem mu pytanie dlaczego nikt o nim nigdy nie słyszał,dlaczego nie stosuje sie go w CU i Crohnie,nasi lekarze nie mają pojecia o jego zastosowaniu w tej chorobie a tymczasem w Szwajcarii jest to standard i pomalu w Niemczech tez,jesteśmy jeszcze ładnych pare lat do tyłu. Mam nadzieje że nikt nie pomyśli ze jestem jakoms oszołomem,albo naiwniakiem .Chce tylko powiedzieć ze na niczym mi bardziej nie zależy jak tylko być zbrowym i że naprawde próbowałem bardzo wielu metod i sposobów,wypróbowałem chyba wszystkie leki konwencjonalne i homeopatyczne i nigdy nie było tak dobrze jak teraz."

P.S
Jakby tak zapytać to 99% lekarzy nawet nie wiedziałoby co to ISCADOR i do czego służy. Nie wierzycie ??? Sprawdźcie , zapytajcie swojego lekarza :) To jest tylko igła w stogu siana. Żądają podwyżek a wiedza coraz mniejsza....
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010, 12:21 przez gregtech, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”