Furagin a zapalenie żoładka i jelita

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Furagin a zapalenie żoładka i jelita

Post autor: Alis » 07 lut 2012, 18:56

Może ktoś stosował furagin, czy szkodzi ukł. pokarmowemu??? bo ja już nie chce do szpitala :cry: :cry: :cry: starczy, że po antybiotyku na HB byłam i teraz wszystko mnie atakuje grzyby i zapalenia.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Re: Furagin a zapalenie żoładka i jelita

Post autor: Alis » 07 lut 2012, 22:40

justam pisze:A lekarz co przepisywał Furagin nic nie wspomniał czy może pogorszyć stan jelit?
oczywiście zapytałam o to w pierwszej kolejnosci, to pani ginekolog mi zapisała, w moczu mi wyszły pojedyncze bakterie no i plus zapalenie pochwy, no i pani doktor powiedziała, że zawsze może to spowodować skutki niepożądane zresztą w ulotce o tym pisze. Tyle, że w ulotkach zawsze są wypisane możliwe skutki, a interesowało mnie własnie jak ludziska z chorymi jelitkami tolerują furagin.

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 07 lut 2012, 22:46

Mnie żołądek jak na razie nie szwankował jeszcze :wink: tylko bebechy, odkąd choruję, brałam furagin 2 razy i ze strony flaka nic się nie działo, oczywiście mam na myśli stan spokoju, bo w zaostrzeniu to nie byłabym w stanie rozpoznać, czy to objawy choroby czy skutki uboczne leku. :wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 07 lut 2012, 23:27

W temacie jest zawarte pytanie odnośnie żołądka....moja córka ma ciężki refluks żołądkowy i furagin powodował u niej ból...lekarka zabroniła...na moich jelitach nie zrobił większego wrażenia
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 11 lut 2012, 10:33

dziekuję wszystkim za odpowiedz, zdecydowałam się brać ten furagin, oprócz tego jeszcze w pochwie wyszły mi bakterie ale zupełnie inne leczenie. A wracając do furaginu to u mnie niestety spowodował zaostrzenie, cały czas praktycznie leżę, wypróżniam się i łykam przeciwbólowe, szczególnie dolegliwości bólowe odczuwam własnie w żołądku i dwunastnicy. Mam nadzieję, że jak skończę brac ten furagin do minie ten cięzki czas. No ale co zrobić niestety mam taki organizm, który nie toleruje zbytnio leków, a szczególnie antybiotyków. Jeszcze raz dzięki za podzielenie się waszymi doswiadczeniami z furaginem.

Zablokowany

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”