Tolperis

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Maniako
Debiutant ✽
Choroba: CD

Tolperis

Post autor: Maniako » 17 sty 2009, 23:14

Witam jak wyzej chodzi o lek Tolperis, jak dziala na chorych na CD. Lekarz przypisal mi poniewaz mam bole w prawej dolnej czesci plecow, zdaje mi sie ze to dyskopatia... wracajac do tematu czy bral ktos Tolperis i jak to przyjal? czytalem na ten temat tutaj ale wole sie upewnic. mile widziana pomoc:) pozdrawiam forumowiczow:)

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Tolperis

Post autor: ranka » 17 sty 2009, 23:54

nie mozesz sie upewnic dopoki nie sprobujesz - jest to lek rozluzniajacy miesnie - dluzsze branie ogolnie jest przeciwwskazane, nawet dla osoby wolnej od chorob wszelakich .

jednemu sluzy a drugiemu nie. jeden ci powie ze super a drugi ze be - musisz sam sprobowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Tolperis

Post autor: obyty.z.cu » 18 sty 2009, 11:25

neurolog przepisala mi Myolastan, to lek podobny, biore go rzadko, i jak najkrocej, pomaga, ale jest dla mnie wyjsciem tylko awaryjnym na kilka nocy.
Mozna sie od niego uzaleznic wiec warto uwazac, ponadto, nigdy nie biore go w okresach krwawien.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”