jelita po movalisie

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Adel
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

jelita po movalisie

Post autor: Adel » 08 maja 2009, 14:22

Witam

Piszę na tym forum poraz pierwszy w nadzieji ,ze ktos zdoła mi pomóc.Przez ostatnie 5 dni przyjmowałam movalis na rwe kulszowa.Ostatni zastzyk wypadł w poniedziałek .We wtorek okolo godziny 12 dostałam bardzo silnych skurczy jelit wylądowałam na pogotowiu Dostałam leki przeciwbolowe i rozkurczowe ,ktore tylko pogorszyły sprawe.Do tego doszły dreszcze,podwyższony stan goraczkowy trwajacy 5 godzin, przelewania ,burczenia,niemożnośc oddania gazów. Po zjedzeniu posiłku skurcz jelit sie nasilł ,a także bulgotania.W badaniu usg wszystko wyszło wporzadku ,w morfologii krwi tez.Bol troche ustapił ale jescze mam dośc silne skurcze jelit .Czy to mozliwe zeby po 5 zasztrzykach movalisu dostac wrzodów jelit?Jakie badania mogłabym zrobic zeby wykluczyc wrzody na jelitach tylko nie kolonoskopie.Z gory dziekuje

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: jelita po movalisie

Post autor: Natalka » 08 maja 2009, 16:09

Witaj Adel,
movalis ma tą samą substancję czynną co meloxicam, a tu mamy temat o tym drugim leku właśnie, poczytaj, może znajdziesz odpowiedź na swoje wątpliwości
viewtopic.php?t=5010&highlight=movalis
:smile:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Adel
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: Adel » 08 maja 2009, 19:05

Dziekuje Natalko lecz dalej nie wiem co sadzic o tym leku .serdecznie pozdrawiam

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 08 maja 2009, 19:17

W ulotce od tego leku w działaniach niepożądanych są m.in. dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, może jesteś nadwrażliwa na ten lek. Skoro Twoje dolegliwości ustępują, to może jest to przejściowe i całkiem ustąpi, nie ma co od razu zakładać najgorszego czyli wrzodów, zapalenia itp. :smile:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Zablokowany

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”