Jestem mamą 12 letniej sylwii..

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Jestem mamą 12 letniej sylwii..

Post autor: Raysha » 17 sie 2006, 08:41

A ja mogę powiedzieć że Żabusia i Zeno jak zwykle swojej rozległej wiedzy mają rację :mrgreen:

A teraz nie na temat :Żabusia czy twoja córka ma na imię Ola czy mi się wydaję że kogoś znam... :wink:

Awatar użytkownika
JustinT
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: JustinT » 17 sie 2006, 10:03

Witam!
Ja zachorowałam mając 13 lat. Na początku tez mnie odsyłali z stanie ogólnym dobrym z witaminkami i zaleceniami zdrowej diety ze szpitala...ale w końcu zdiagnozowali i tak sobie już żyję z tym 11 latek :) da się-ale powiem Ci "cyganko", że dla dziecka niezmiernie ważne jest, by miec u boku silnego rodzica. To pewnie bardzo trune, ale wierz mi, wieksze przerażenie towarzyszy samemu dziecku gdy widzi, że jego Mama jest w szoku i nie umie się racjonalnie zachować, gdy ciągle płacze. Moja Mama też wylała morze łez-dopiero dziś mi opowiada jak to wyglądało z jej strony-nie widziała gdzie się podziać i co robić. Ale-tak juz jest, że od rodziców oczekujemy oparcia-w chorobie szczegolnie. Tak więc naprawdę - polecam lekturę forum, im więcej będziesz wiedziała na temat choroby tym łatwiej będzie Ci to przełknąć i z tym żyć-a co najważniejsze-pokazać Córce jak ONA ma żyć-bo sama jeszcze tego nie wie-więc to Ty musisz jej pokazać. Pozdrawiam serdecznie-zycze zdrowia Córci - Encorton na pewno szybko pomoże! Powodzenia! :)
Mam w sobie to CUś ;-P

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 21 sie 2006, 08:57

Żabusia to witam serdecznie,znamy się z kliniki w Ligocie ja jestem Ania ta która "pottera" czyta :D Nie będę za badrzo tu się rozgadywać bo to nie na temat,ale jakby coś to proszę wysłać prywatną wiadomość
Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Inne”