Byłam wczoraj u lekarza

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
slonko
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Kontakt:

Byłam wczoraj u lekarza

Post autor: slonko » 15 lut 2008, 08:25

Przepraszam że zakładam nowy post, ale swojego poprzedniego nie moge znależć, bo zaznaczyłam "ignoruj" i teraz mi znika.

A więc byłam wczoraj u lekarza. Jak dowiedział się co się dzieje to kazał natychmiast jechać do szpitala na żywienie dojelitowe. Niestety nie mogę pójśc do szpitala bo jestem sama z córką i nie mam nikogo kto by mi pomógł, żadnych znajomych, żadnej rodziny. W związku z tym dostałam leki:
Asamax 2x2x2
wit B6 1 x 0 1
Sorbifer Durules 1 x 1 x1
Encorton 3 x 1 x 0

Za tydzień mam być znów u lekarza. Powiedział, że jak nie pomoże do szpital tylko może pomóc.

Mam kategoryczny zakaz pracy. Mam wziąć zwolnienie na minimum 2 tygodnie ( do tej pory cały czas chodziłam do pracy, choć nie wiem jakim cudem to wytrzymałam). Najlepsze jest to, że pracuję w firmie prywatnej i jestem jedyną osobą od papierów, księgowość, ZUS, podatki, wszyściutko. I wiem, że szef nie zapłaci mi za czas gdy będę w domu, a na liście płąc mam najniższą krajową, więc nie wiem za co będę żyć :smutny:

Mam prośbę, czy możecie mi napisac czy mieliście jakieś skutki uboczne po Encortonie. Będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie. Wiola.

Zablokowany

Wróć do „Inne”