Morfologia podwyższone parametry- proszę o pomoc

Miejsce na interpretacje wszelkich wyników badań

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
21mw108
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: podkarpackie

Morfologia podwyższone parametry- proszę o pomoc

Post autor: 21mw108 » 11 paź 2017, 15:01

Od 2014 do dziś miałam dwie kolonoskopie cały czas mam aktywne zapalenie w jelitach ( ropień w kątnicy, afty poprzecznicy i odbytnicy. W histopatologi jest aktywne zapalenie o dużym nasileniu.obraz jest niejednoznaczny zalecana obserwacja w kierunku choroby Leśniowskiego Crohna . Nie mam biegunek tylko stolce dwa.trzy razy dziennie papkowate . Gastrolog stwierdził ze to łagodna postać i przepisał asamax 3x2 . Od dwóch lat jednak coś jest nie tak z morfologia crp i wszystkie parametry krwi mieszczą się w normie tylko w rozmazie neutrofile 32 (norma 50-70) i limfocyty 67 ( 20-45)
Dodam jeszcze ze miałam dwa razy gastroskopie jest stan zapalny i obecnie wyszło ze mam helicobacter ... taka morfologia utrzymuje się od roku nie wiem gdzie mam się z tym.udać jestem zmęczona i osłabiona proszę o pomoc

temat zmieniony zg. z reg.
pandziaak

atabe
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: Morfologia podwyższone parametry- proszę o pomoc

Post autor: atabe » 11 paź 2017, 17:25

Myślę , że powinnaś skonsultować swój stan z innym gastrologiem. Zapalenie o "dużym nasileniu" trzeba leczyć , to nic ,że nie masz biegunek. Tym bardziej obecność ropnia powinna niepokoić . Moim zdaniem Asamax to za mało . Limfocyty będą wysokie ,bo jest stan zapalny . Niektórzy w naszych chorobach mają super wyniki i lekkie objawy , a choróbsko hula . No i helicobacter też do leczenia .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interpretacja wyników”