badanie przeciwciał w cu

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
ulla2607
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie

Re: badanie przeciwciał w cu

Post autor: ulla2607 » 10 sty 2013, 01:35

Szanowna Mamciu

Wysłałam 07.01 listem poleconym dokumenty choroby corki .Tylko takie badania posiadamy .W liscie podałam adres i telefon jak cos bedziez wiedziała czekam na odpowiedz.Wiem ze jestes ooba bardzo zajeto dlatego jestem Ci niezmiernie wdzieczna za pomoc, zaangażowanie i poswiecony czas .Dziekuje.

ula
ulla

ulla2607
Początkujący ✽✽

Post autor: ulla2607 » 13 sty 2013, 21:51

Droga Mamciu

Napisz prosze czy dostalas te moje dokumenty choroby dcorki bo nie wiem czy doszly ,czy dobrze wyslalam dzieki ula
ulla

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 13 sty 2013, 23:04

Nie dostałam.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ulla2607
Początkujący ✽✽

Post autor: ulla2607 » 14 sty 2013, 14:27

Wysłałam listem poleconym na adres podany w tym poscie przez Beby a dokładnie na Polskie towarzystwo i tak dalej na ulicy ks Trojdena 4 w Warszawie .Wsrodku był do ciebie list z prosba o przekazanie dokumentacji do Ciebie poniewaz pomyslałam ze moze list dotrze do recepcji czy cos podobnego i jak odpieczetuja to Ci przekaza .Troche mnie to dziwi wysłałam poleconym w miniony poniedziałek .Juz tydzien.Moze mozesz jakos to sprawdzic .Dziekuje

[ Dodano: 14-01-2013 ]
Postaram sie jutro od siebie z pracy wysłac do Ciebie na ,,prywatna wiadomosc ,, skany z tych wyników oczywiscie jesli mozna .
ulla

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 sty 2013, 21:18

Szczerze, to pachnie CD, ale pewności nie ma. Zapisałbym córkę, już dziś, na podstawie skierowania od 1 kontaktu do poradni leczenia jelit przy MSW. Czeka się długo, ale postawią diagnozę. To co można zrobić szybciej to dać, ale za pieniądze, wycinki do badania do innego histopatologa.
Jeszcze gdyby nie te afty w jamie ustnej, to nadzieja na CU większa. Masz zdjęcie tych aft??
Papiery przekaże w tym tygodniu. Nie mam czasu zeskanować.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ulla2607
Początkujący ✽✽

Post autor: ulla2607 » 15 sty 2013, 07:21

Droga Mamciu

Czyli papiery do Ciebie doszły ? jak tak to nie wysyłałabym ich drugi raz do Ciebie na meila.
Nie wiem czy to ,,cd,, bo sama przeczytałas i widzisz po dokumentach ,ze histopatolog opiał to jak typowe chyba ,,cu,, jakies ropnie kryptow i okołokryptowe i sama wiesz typowe cechy cu .Co do aft w buzi to chyba w cu tez sa ale rzadziej jako objaw choroby .Zdjęc aft nie posiadam.Moze te afty w pazdzierniku to tez od anginy były ? Dla mnie to tez dziwne bo znowu w ,,cd,, nie ma takiej duzej iloci krwi przy wypróznianiu i sluzu jak było u niej .Wiec jak jest to to nie ma tego i według objawów trudno sie ukierunkowac ale wedłóg histopatologa to sama wiesz co napisał .Na wizycie u lekarza dopytam o to skierowanie . Jesli chodzi o wycinki to gdzie mozna wyslac i za jakie pieniadze ? A nie ma innego prostrzego sposobu na zróznicowanie tych chorób ? DZIEKUJE

[ Dodano: 15-01-2013 ]
Kurcze .... z moim głupim charakterem znowu sie nakreciłam i juz sama nie wiem o co moze chodzic ?! czy ma to jakies duze znaczenie czy to cu czy cd ? leczy sie chyba tak samo ? Moze wazne jest ze te leki co bieze pomagaja . I tak sobie mysle a jak inny histopatolog znajdzie cechy ,,cd,, to i tak bedzie 50/50 ze którys racji nie ma a inny ja ma! to moze ten histopatolog nie zuwazył czegos innego np nie znam sie na tym ale moze to od tych antybiotyków albo od bakterii . Moze warto miec nadzieje .I jeszcze takie przemyslenie gdyby histopatolog znalazł cechy ,,cd,, to czy nie należałoby zrobic na ta jesynie badan tak gdzies czytałam . A tak wogóle to jestem bardziej skołowana niz byłam do tej pory .Moze ktos mnie oswieci i próbuje rozjasnic co nieco w głowie
ulla

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 sty 2013, 22:37

Jak możesz wyślij na maile, bo konsultowałam telefonicznie. I proszę zapiszcie się do MSW do poradni jelitowej ze skierowaniem na dalszą diagnostykę i leczenie.
Możliwości diagnostyki w pediatrycznym przespałyście.

ulla2607
Początkujący ✽✽

Post autor: ulla2607 » 16 sty 2013, 00:31

Dobrze Mamciu jutro z pracy postaram sie wyłac dokumenty do Ciebie jak wklikne sie w prostokacik pod twoim wpisem ,,meil,, lub ,,prywatna wiadomosc,, to bedzie dobrze ? wtedy dojda papiery do Ciebie jak rozumiem?
ulla

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 16 sty 2013, 01:29

ulla2607, dokumenty wyślij na maila nzj@iimcb.gov.pl
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

ulla2607
Początkujący ✽✽

Post autor: ulla2607 » 27 sty 2013, 08:21

Droga Mamciu
czy juz wiesz cos na temat konsultacji wyników .
ulla

Zablokowany

Wróć do „Diagnostyka”