Lewatywa

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
steppenwolf
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Re: Lewatywa

Post autor: steppenwolf » 18 maja 2010, 17:22

Natuśka pisze:
Paulina_Pel pisze:Tylko zwykła przegotowana woda, inne "wynalazki" powodują bardzo bolesne skurcze.
U mnie jest podobnie. Np. po mydlinach umierałam :neutral: Nigdy więcej (nawet mam zakaz ich stosowania :wink: )
No właśnie, czemu tak jest? U mnie po Enemie bardzo boli brzuch, efekt mizerny. Po mydlinach podobnie :neutral: A zwykła przegotowana woda działa wspaniale :wc: Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że o ile gruszką czy enemą da się zaaplikować lewatywę samemu, to w przypadku wlewnika trzeba kogoś prosić :mad:

Awatar użytkownika
Paulina_Pel
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Re: Lewatywa

Post autor: Paulina_Pel » 21 cze 2010, 01:02

steppenwolf pisze:
Natuśka pisze:
Paulina_Pel pisze:Tylko zwykła przegotowana woda, inne "wynalazki" powodują bardzo bolesne skurcze.
U mnie jest podobnie. Np. po mydlinach umierałam :neutral: Nigdy więcej (nawet mam zakaz ich stosowania :wink: )
No właśnie, czemu tak jest? U mnie po Enemie bardzo boli brzuch, efekt mizerny. Po mydlinach podobnie :neutral: A zwykła przegotowana woda działa wspaniale :wc: Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że o ile gruszką czy enemą da się zaaplikować lewatywę samemu, to w przypadku wlewnika trzeba kogoś prosić :mad:
Ja zazwyczaj aplikuję sama, też tak robicie?

Zablokowany

Wróć do „Diagnostyka”