Błąd ogólny - komunikat

Kierunkowskazy wskazujące jak poruszać się po forum i je użytkować

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: obyty.z.cu » 31 mar 2016, 16:08

patkaas pisze: ja nie wiem jakie założenie ma ten dział
pewnie miał w założeniu być dla wewnętrznej dyskusji tak myślę.

Temat który założyłem to chyba nie tu.
Chory szuka wiadomości o chorobie w dziale Leczenie, a napewno nie w punkcie informacyjnym, który kojarzy się raczej a administracja i poczatkiem "forumowania", regulaminem, pytania itd.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: -Ania- » 31 mar 2016, 20:21

Być może wkradł się błąd w działaniu forum, bo nie pamiętam bym specjalnie ten dział ukrywała.
Ciesze się że sprawa została rozwiązana i przepraszam za tak późną odpowiedź

Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 31 mar 2016, 21:26

obyty.z.cu pisze:Chory szuka wiadomości o chorobie w dziale Leczenie, a napewno nie w punkcie informacyjnym, który kojarzy się raczej a administracja i poczatkiem "forumowania", regulaminem, pytania itd.
przeniosłam do działu Aktywiści- bo ja rozumiem tak, że osoby które działają w sprawie naszych chorób, czy piszą blog,vlog itd. To są Aktywistami w naszej sprawie. :roll:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 02 lip 2016, 20:58

pomimo przeczytania wszystkich PW ciągle mam komunikat
Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość
Ktoś podpowie jak to zlikwidowac do zera ?
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: patkaas » 02 lip 2016, 21:13

obyty.z.cu pisze:pomimo przeczytania wszystkich PW ciągle mam komunikat
Mnie też się tak przez długi czas wyświetlało, nie wiem czemu. W końcu samo zniknęło :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 02 lip 2016, 21:21

oki..dzięki.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 03 lip 2016, 00:05

obyty.z.cu pisze:pomimo przeczytania wszystkich PW ciągle mam komunikat
Cytat:
Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość
ja też mam taki komunikat do dzisiaj, mało tego dzisiaj mnie wywalało z forum
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 03 lip 2016, 20:05

Podpytałam mądra osobę i prosi ona aby się zalogować na komputerze/ przeglądarce/ telefonie/ tablecie na którym nikt do tej pory się nie logował. I proszę o odpowiedź w tym wątku.
Chodzi o to aby sprawdzić czy problem jest w jakiś "cache" forum, bazie danych czy dotyczy Osób, które są bardzo aktywne na forum i mają dużo logów, czy to problem całkiem inny.

Ania

Obrazek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 03 lip 2016, 20:34

po kompletnym wyczyszczeniu kompa znów mam ten komunikat, czyli to idzie z forum.

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: patkaas » 04 lip 2016, 14:44

U mnie wyczyszczenie ciasteczek też nic nie dawało.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Jacekx
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 27 lip 2016, 16:03

u mnie też sporo zgłasza błędów a dzisiejszy - często pojawiają się przy ich próbie obejścia

niestety duble...

zacznę więc te kwiatki błędów pojawiające się wklejać tu w tym temacie a może ktoś coś doradzi?

Używam przeglądarki Google Chrome i dlatego może tych błędów na forum u mnie jest co jakiś czas co nieco :wink:

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('-', '...u', '2016', '2017', '18485', '6km', '7', '9', 'aktualnego', 'ale', 'antybiotykiem', 'bez', 'byłby', 'być', 'będzie', 'będę', 'chcę', 'chyba', 'cipronexem', 'ciut', 'codziennie', 'crohn.home.pl', 'cukru', 'cynamon', 'czas', 'czekania', 'cóż', 'dawne', 'dermatolog', 'dlatego', 'doppler', 'dostałem', 'dreptu', 'dreptu...', 'działania', 'działań', 'dziś', 'dźwiękami', 'eos', 'forum', 'gdańsk', 'grudnia', 'grudzień', 'idea', 'jest', 'już', 'kamieni', 'kardiolog', 'kardiologiczna', 'kardiologicznego', 'kaszubskie', 'kontrola', 'krwi', 'kto', 'który', 'którymś', 'kłopoty', 'laryngolog', 'laryngologa', 'leczenia', 'lekach', 'lekarz', 'lekarza', 'lekarzy', 'lekkiemu', 'listopad', 'mam', 'miesiącach', 'miesiące', 'miesięcy', 'mnie', 'mniejsze', 'moich', 'może', 'mój', 'naczynia', 'naczyniowiec', 'nadal', 'nadzieja', 'najbliższe', 'najbliższy', 'nie', 'nieco', 'non', 'obniżenie', 'od', 'okres', 'okulista', 'oraz', 'oraz-', 'organy...', 'pauzował', 'październik', 'plan', 'plany', 'podałem', 'podwyższone', 'pojechać', 'polski.', 'ponieważ', 'potrzebny', 'powodu', 'południe...', 'południu', 'poście', 'prozdrowotnych', 'przed', 'przejdzie', 'ps.', 'razie', 'reguluje', 'rehabilitacja', 'rodzinnego', 'rodziny', 'rok', 'roku', 'rozkruszanie', 'rozkład', 'sierpień', 'sierpniu', 'się', 'skórne', 'smutny', 'specjalistów', 'stanu', 'stop', 'stężenie', 'suplementuję', 'swój', 'szumi', 'szłemi', 'towarzyszące', 'trochę', 'trójglicerydy.', 'uchu', 'uck', 'uczuleniu', 'uf..', 'ultra', 'usg', 'viewtopic.php', 'w', 'walę', 'wdrożenie', 'według', 'wejścia', 'wie...', 'wiecie', 'wink', 'wizytę', 'więc', 'wolny', 'wrzesień', 'wskazań', 'wyczekiwania', 'wyniki', 'wyraźnie', 'własna', 'zakrzepicy', 'zaktualizuję', 'zaproszenie', 'zaćmą') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 103986

Line : 325
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

do następnego błędu :wink:

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 27 lip 2016, 20:12

Ten błąd jest nam niestety bardzo dobrze znany. I nic na to póki co nie poradzimy.
Jest nadzieja (duża!) że wkrótce się to zmieni, ale nie chcę zapeszać.

Dwa najczęstszej zgłaszane błędy to właśnie ten oraz błąd z pw - wyświetla że są pw, a nie można ich nijak odczytać.

Ania

Obrazek

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 14 wrz 2016, 11:21

Co się dzieje na z Forum

czasami niektóre tematy nie wyświetla choć powinno

a wyświetla linki do tematów odległych w czasie

Dziś zniknął temat przed chwilą...

¤ Inflectra - Infliximabum- skutki uboczne
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]

Nie wyświetla

http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=18519

zaś wyświetla

http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... 694#205694

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 14 wrz 2016, 11:46

Ja oba wątki widzę. Może temat był moderowany albo sobie go zignorowałeś. Proszę usuń ciasteczka, włącz ponownie przeglądarkę i spróbuj jeszcze raz. Możesz też spróbować z innej przeglądarki. Jak się błąd powtórzy proszę o pw

Ania

Obrazek

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 14 wrz 2016, 19:59

Ania

chyba się nie rozumiemy :smutny:

Wyświetla temat gdy kliknie się w link przeze mnie podany

ale w oknie Forumowym nie wyświetla linka do nowego tematu a link do starego tematu

Podobnie sugeruje, że brak tematów w dziale suplementy diety i zamiast nik osoby z ostatnim postem to wyświetla 2 kreski

Suplementy pusto 290 4091 --

To co nie leczy, a jednak pomaga. Rekiny, witaminy i inne pigułki.
Moderatorzy Moderatorzy, patkaas, Pandziaak, Marky, cordo, kalatos

Mój problem, jest inny ....

natomiast tam gdzie pusto jest nazwa starego tematu a tam gdzie 2 kreski to autor tego starego tematu

Mam nadzieję , że wyjaśniłem o co chodzi ewnetualnie proszę na priva przyślij mi link do zwykłej skrzynki majlowej gdzie wyślę post z załącznikiem zrzutu z mojego ekranu okna strony forum - czyli jak to u mnie widać.

Zablokowany

Wróć do „FAQ”