Lekarz w Lublinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
xannax
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: xannax » 29 kwie 2009, 14:05

Ja polecam prof. Radomańska - Gastromed oraz chyba tez w Luxmedzie, prowadzi mnie od poczatku . :mrgreen:

Awatar użytkownika
August
Początkujący ✽✽
Choroba: CD

Post autor: August » 29 kwie 2009, 15:11

Dzięki....wybiorę się do niej na pewno. :wink:

Awatar użytkownika
Fenix
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Fenix » 01 maja 2009, 21:11

Ja wiele dobrego słyszałem o doktorze Grodzieńskim, który też przyjmuje w Gastromedzie. To właśnie od niego po raz pierwszy usłyszałem o metodzie biologicznej. Ma świetną opinię ale ciężko się do niego dostać :/

Awatar użytkownika
nelumbo
Debiutant ✽

Post autor: nelumbo » 30 lip 2009, 10:19

pierwszy pacjent, który daje dobrą opinie Grodzieńskiemu? co do gastromedu to spróbuj się rejestrować internetowo, polecam prawie wszystkich z tytułem naukowym, resztę przemilczę...

maross
Debiutant ✽

Post autor: maross » 13 gru 2009, 20:16

U mnie pierwszą i trafną diagnozę postawił dr Gieroba, do którego poszedłem, kiedy rozpoczęły się moje objawy i okazało się, że węgiel na krwistą biegunkę nie pomaga :wink: . Potem, kiedy leczenie, które mi włączył nie skutkowało (pierwszy i bardzo ciężki był to rzut) trafiłem do szpitala na Jaczewskiego, a tu pod skrzydła wspaniałych lekarzy: prof. Radwana i pani dr Laskowskiej, u której leczę się cały czas i którą polecam.
Everything is perfect, Everything is sick

marcin87
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: marcin87 » 13 gru 2009, 21:02

Ja po perypetiach z kilkoma lekarzami (których nie chcę teraz opisywać szczegółowo) trafiłem parę miesięcy temu do prof. Radwana i nie mam zamiaru go zmieniać. Widzę że zna się na leczeniu, jest z nim dobry kontakt, gdyby się coś działo dał mi nr. telefonu (co było dla mnie szokiem, a może być potrzebne).

Na stronie UM znalazłem informację:

Szczególne zainteresowania naukowe
Prof. AM dr hab. med. Piotr Radwan
* etiopatogeneza , klinika i leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna
* rola komórek dendrytycznych w niesoistych zapaleniach jelit
* czynnościowe zaburzenia przewodu pokarmowego

Awatar użytkownika
mona74
Początkujący ✽✽
województwo: świętokrzyskie

Post autor: mona74 » 13 gru 2009, 21:38

Tak się składa, że także jestem pacjentką prof. Radwana. Po prostu brak mi słów uznania dla jego wiedzy, kompetencji i oddania pacjentom. Ja również dostałam nr tel. (to jest dla mnie bardzo ważne, bo ja z daleka) z zaznaczeniem, że mogę dzwonić zawsze w razie potrzeby a już napewno, gdy inny lekarz przepisze mi jakieś leki. Już korzystałam z tej możliwości w przypadku anginy i bólu kręgosłupa. Za każdym razem cierpliwie, wyczerpująco udzielał porady. Takich lekarzy powinno być więcej
Leczenie: Szpital MSW Warszawa
Salofalk 500 2x3, 6 Merkaptopuryna 50mg

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: anusia » 29 sty 2010, 17:19

WITAM SEDECZNIE! :roll: JA TEŻ LECZĘ SIE OD OK 2 LAT U PROF.RADWANA i również jestem pod wielkim wrażeniem jego wiedzy ,porozumiewania się z pacjentem i kompetencji .Jest to prawdziwy lekarz z powołania ,wizyta trwa wyczerpująco długo 30-40min dlatego warta jest 85zł np w Luxmedzie(tam uczęszczam).Co najważniejsze jako pierwszy postawił trafną diagnozę w mojej chorobie ,zaznaczam że objawy miałam od kilku lat,chodząc od lekarza do lekarza ale warto było! :lol: w tej chwili jestem po leczeniu humirą i bardzo dobrze się czuję tzn.wszelkie objawy ustąpiły zupełnie,oby jak najdłużej.ZYCZĘ wszystkim dużo zdrówka i żebyście trafili na tak dobrego lekarza jak ja !
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

lubktos
Debiutant ✽

Post autor: lubktos » 09 lut 2010, 07:42

Ja jestem pod opieką Pani Dr. Katarzyny Laskowskiem z Teamu Radwana :) w poliklinikach na Jaczeskiego. Ci ludzie z ordynator oddziału Gastroenterologii na Jaczeskiego (prof. Słomka - świetna kobita) uratowali mi życie. Trafiłem do Słomki prywatnie po wizytach u wielu specjalistów (m.in. Pana Gieroba który pomacał mniew Luxmedzie, nie zrobił żadnych badań i stwierdził że mam "Nerwicę jelita grubego". Dostałem jakieś tam tabletki które miałem brać "tyle aby nie bolało". W momencie gdy brałem 20 na dobę po tygodniy od wizyty poszedłęm do Słomkowej). Ona gdy zobaczyła moje wyniki(OB na poziomie 102 i 60 kg spadku wagi) to złapała się za głowę i w następnym tygodniu po ostatnim egzaminie już leżałem na oddziale.
Co mnie jeszcze zaskoczyło . Jak sie okazało mam nietypową wersję CD - bo na jelicie cienki i to powyżej zakońćzenia sporo. I aby diagnoza była 100% musiałem mieś wykonaną enteroskopię w wawce w MSWiA. dr. Szczerbiśnki z Prof. Radomańską załatwili mi miejsce tam na oddziale w 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala w lublinie.

Mam wielki dług wdzięczkońści wobec lekarzy z Kliniki Gasrtoenterologii Przy Jaczeskiego. Uratowali mi życie i z całą odpowiedzialnością ich polecam.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2010, 16:43 przez lubktos, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ważne kimś się jest, ważne jakim się jest człowiekiem...

Awatar użytkownika
magdusia
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: magdusia » 09 lut 2010, 15:24

lubktos pisze:W tym MSWiA to normalnie chlew
...skoro jest tu taki "chlew",to po co ludzie z całej Polski tu przyjeżdżają???
Magda,CU & Celiakia (Marsh IIIa).
Leczenie:
Vedolizumab
Asamax tabl.3x2,
Imuran 125mg,
Remicade(III dawki),
Budenofalk rectal foam,
dieta bezglutenowa.W KOŃCU REMISJA
Lekarz prowadzący:szpital MSWiA W-wa

lubktos
Debiutant ✽

Post autor: lubktos » 09 lut 2010, 16:25

sorki[/hide]
Ostatnio zmieniony 09 lut 2010, 16:49 przez lubktos, łącznie zmieniany 1 raz.

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 09 lut 2010, 16:31

lubktos, ja nie bylam w tej placówce , ale nigdy nie oceniam po okladce , to ze w kiepskim stanie jest sciana czy sufit , absolutnie nie ujmuje tego ze personel zna sie doskonale na swojej robocie. Moze dyr.placowki zamiast przeznaczac kase na farby i cekole, wklada ją w leczenie?? zastanów się...

lubktos
Debiutant ✽

Post autor: lubktos » 09 lut 2010, 16:47

kasinp, Przepraszam i już usunąłem część mojego posta która spowodowała to poruszenie. Nie chciałem nikogo tą wypowiedzią urazić. Nie miejsce, czas aby o tym dyskutować , szczególnie że nie chodzi w tym temacie o przechwalanie sie lub oczernianie innych placówek tylko o lekarzy - specjalistów

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃

Post autor: malapkasia » 24 maja 2010, 12:06

byłam u dr Gieroba tylko raz i wyszłam z hukiem. Opisałam swoje problemy trawienne, m.in zaparcia kilkudniowe, ogromne bóle po jedzeniu itd... on pomacał i pow, że "to są sprawy ginekologiczne" :mad: dupek :mad:
później trafiłam do dr Spoza, wspaniały człowiek, przyjmuje prywatnie tylko, ale nie patrzy na zegarek... pierwsza wizyta trwała 40minut... niestety po miesiącu miałam atak:/ trafiłam na izbę dali mi rozkurczówke i wysłali do domu... pojechałam do niego na drugi dzień i odrazu skierował mnie do szpitala gdzie trafiłam do dr Czepło (pracuje m.in w Gastromedzie, w Kolejowym) super doktorek, bardzo się przejął mną... i naprawdę mi pomógł, a nie było łatwo bo nie reagowałam na leki :smutny: narazie mam litanie leków, ale jest wszystko ok :roll:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
August
Początkujący ✽✽

Post autor: August » 02 lis 2010, 11:47

Witam.
Możecie mi polecić kogoś z Gastromedu ??
Czy prof. Radwan, nadal przyjmuje w Luxmedzie ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”