Strona 1 z 1

dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

: 17 mar 2011, 08:38
autor: Alutka86
Hejka :)

Czy znacie może dobrego ginekologa, do zadań specjalnych.
Mój gin już wymięka i nie wie co poradzić..
Najpierw miałam przewlekłe zapalenie grzybicze pochwy. Gdy to wyleczył, to zrobiła się zmiana ph pochwy. Następnie brałam różne cuda dopochwowo zaleczyło się.
Ale nieopatrznie przepisał mi Azymycin 250mg. Wzięłam 3 szt ściśle według zaleceń i zaostrzyłam się.
Przez zaostrzenie biorę cała harmonię preparatów. W szpitalu miałam podawane jeszcze dożylnie spore dawki Metronidazolu i Cipronexu 2 razy dziennie..
I oczywiście w pochwie znów zaczynało się coś dziać. Rozgoniłam sprawę Lactovaginalem. Ale mimo wszystko bóle menstruacyjne mnie wykańczają. Już cuda na kiju dosłownie wymyślałam, żeby w miarę normalnie funkcjonować. A gdy się one złączą z bólami jelit to po prostu bajka..
Już się wyżalałam wielokrotnie w "problemach kobiecych".

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić rzeczowego i komunikatywnego ginekologa.
Najlepiej facet, do kobitek jestem uprzedzona.. :)
Najlepiej na NFZ. Może on coś by zobaczył, czego mój nie jest w stanie dostrzec..

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

: 17 mar 2011, 09:53
autor: Cinimini
JA poleca dwie panie ginekolog z Matki Polki - obie miały do czynienia z 'crohnówkami' i z 'crohnowymi' ciążami. Ponad to w razie potrzeby 'lokują' nas w Matce Polce, a tam wiadomo - jeśli chodzi o Łódź to pod względem ginekologicznym jest kompleksowa opieka.
dr. Agnieszka Pięta - Dolińska gabinet "Stommad"ul. Sczanieckiej 9/14a tel 42/ 645-75-73 - zna temat Crohna, terapii biologicznych i jako pierwsza sensownie odpowiedziała na moje pytania z serii ciąża-crohn.
gr. Grażyna Maciołek - Blewniewska ul. Kopernika 67/69 42/ 278-79-45 - tej drugiej pani dr osobiście nie znam, ale poleciła mi ją nasza forumowiczka, podobno oprócz tego, że jest dobrym ginekologiem to tez jest świetnym psychologiem ;). Dodatkowo jest ordynatorem na oddziale ginekologii operacyjnej i endoskopowej na której ostatnio leżałam.

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

: 17 mar 2011, 10:23
autor: justyna358
Ja polecam z "naszego" Tomaszowa panią Kamile Wielgosz.Prowadziła moją ciąże.Babka bardzo kontaktowa.Ja ją gorąco polecam i słyszałam bardzo wiele dobrych opini o niej.Niestety z tego co wiem to przyjmuje tylko prywatnie :smutny:
Musze przyznać że chodziłam do niej gdy jeszcze nie wiedziałam o jelitach więc nie wiem jak się zaopatruje na nasze choróbsko.
Alutko w razie co to na pw dam ci namiary na tą panią.

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

: 17 mar 2011, 13:16
autor: Alutka86
Dziękuję dziewczyny za tak szybką odpowiedź..
Wybiorę się może do łódzkich ginekologów, które proponuje Cini :)
Do naszego Tomaszowa podchodzę sceptycznie ;) Wiadomo dlaczego.
A jak już kasę wydawać to na porządnego lekarza... który wie co robi..