Gastroenterolog - Łódź

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Shima » 02 lis 2006, 20:30

Chodze do Pazurka...tzn wizyty mam wyznaczane raz na 8 m-cy.W poradni przy Barlickim.
Niestety zupelnie mi nie odpowiada jego podejscie do pacjenta a tym bardziej czestotliwosc wizyt.
Dlatego szukam jakiegos dobrego prywatnie....ale z troszke bardziej ludzkim podejsciem.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Agat
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: Agat » 03 lis 2006, 17:10

W takim razie przepraszam:( nie wiedzialam ze jest taki. ja bylam u niego tylko na konsultacji i byl bardzo w pozadku. niestety nie znam innego gastro bo na codzien lecze sie prywatnie u chirurga-proktologa. pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 03 lis 2006, 19:54

Nie przepraszaj :) nikt nie jest przeciez jasnowidzem ;)
Pozdrawiam serdecznie i trzymaj sie cieplutko.....a wogole to dzieki za zainteresowanie :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

misiekwwa
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: misiekwwa » 28 gru 2006, 01:38

hina ja jestem z Warszawy ale ostatnio trtafilem na kosciuszki do lodzi, podroz byla ciezka. Jestes zadowolona z prof.Dzikiego?

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 28 gru 2006, 21:43

Przypominam, że w Warszawie przy szpitalu MSWiA działa poradnia leczenia chorób jelita. Wiem, że są w Polsce województwa, w których nie ma kompetentnych lekarzy. W Warszawie są, ale dostęp do nich nie jest bezproblemowy.
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Beata714
Debiutant ✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Beata714 » 03 lut 2007, 18:25

W czerwcu 2006 roku trafilam do prof. Dzikiego. Mialam duze problemy z brzuchem. Pomimo swietnie postawionej diagnozy w Centrum Onkologii w Warszawie w 2004 roku przez gastroenterologow (o rozdeciu jelita cienkiego) , chirurdzy w Warszawie i Gdansku nie chcieli mnie operowac. Mowili, ze na zdjeciach rtg nie widac przyczyny. Prof. Dziki stwierdzil, ze ,,nie wierzy w skutek bez przyczyny'' i postanowil mnie operowac. Zabieg mialam w lipcu 2006. Na jelicie cienkim mialam ,,skorke'', ktora powodowala skret jelita cienkiego i rozdymanie sie go. Prof. Dziki jest lekarzem, ktory ,,slyszy i widzi'' pacjenta.
Pozdrawiam Wszystkich

kasiek86
Debiutant ✽

Post autor: kasiek86 » 14 lut 2007, 19:12

Witam,
ja mam pytanie odnośnie dr Dzikiego. Sprawa wygląda tak, że moja siostra leży w szpitalu i podejrzewają u niej przetokę... ja wiem, że przy tej chorobie to normalne nie mniej jednak ja z moja mamą boimy się o Anię strasznie... :( Lekarze ze szpitala w którym leży mówią, że będą próbowali się kontaktować z dr Dzikim. Znalazłam info, że to jest najlepszy specjalista w Polsce. Czy może ktoś powiedzieć czy trudno się do niego dostać przywatnie i ile kosztuje wizyta u niego?? Byłabym bardzo wdzięczna... Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Ela
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: Ela » 15 lut 2007, 19:40

Ja byłam na konsultacji u prof. Dzikiego jakiś czas temu na al. Kościuszki 48, tel. 042 6369812. Nie było problemu z zarejestrowaniem się, chyba z tygodniowym lub dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nie pamiętam, ile kosztuje wizyta, ale pewnie koło 150 zł.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2007, 19:55 przez Ela, łącznie zmieniany 1 raz.
CU, j-pouch

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 lut 2007, 19:44

Jeśli siostra ma CD to powinna leżeć w ośrodku referencyjnym - czyli u prof. Dzikiego. Zawsze można zażądać konsultacji. Bez asertywności nic nie zdziałacie.
mamcia
Ostatnio zmieniony 15 lut 2007, 20:01 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kasiek86
Debiutant ✽

Post autor: kasiek86 » 16 lut 2007, 10:58

Dziękuję bardzo za info.. mam nadzieję, że coś nam uda się zdziałać :) pozdrawiam

madi
Debiutant ✽

dobry lekarz i dobra diagnostyka ŁÓdz lub okolice ???

Post autor: madi » 17 cze 2007, 16:43

Cu zdiagnozowali u mnie w CZD w W-wie 17 lat temu i tam mnie leczyli do 18 -stki. Niestety te wspaniałe czasy sie skończyły . Ostatnio leczyłam sie prywatnie u prof Chojnackiego w Łodzi i nie jestem zbyt zachwycona . Czy możecie cos doradzić gdzie sie udać by pomogli i zdiagnozowali? Pozdrawiam

madi
Debiutant ✽

Post autor: madi » 17 cze 2007, 16:53

Ten wątek przeglądałam ale chyba sie łudze że może cosik sie jeszcze znajdzie a zależało by mi by wkońcu trafić gdzieś na oddział bo od ładnych paru lat wszystko prywatnie

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 17 cze 2007, 16:55

Próbój w Poradni GAstroenterologicznej przy szpit.Barlickiego.
Tam przyjmuje dr.Pazurek.
Potrzebne skierowanie od rodzinnego.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 17 cze 2007, 16:59

madi pisze:Ten wątek przeglądałam ale chyba sie łudze że może cosik sie jeszcze znajdzie
ale nie musisz nowego wątku z tego powodu zakładać.. wystarczy napisać juz w istniejącym

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 18 cze 2007, 20:31

madi pisze:Ostatnio leczyłam sie prywatnie u prof Chojnackiego w Łodzi
A ja "uwielbiam" prof.Chojnackiego,tak naprawde dzieki niemu moja mamuska zyje.
A ja u niego lecze sie od 3 lat i tez nie narzekam,jest dla mnie jak aniol.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”