Strona 1 z 1

Kraków i okolice

: 05 sie 2012, 01:00
autor: Tony1906
chciałbym abyście polecili mi jakiegoś dobrego gastroenterologa zajumującego się przypadkami CU w Krakowie ponieważ jak już pisałem we wcześniejszych postach mój lekarz mówi tylko podstawowe informacje z broszury, gdy potrzebowałem recepty pojechał na wczasy i byłem bez leków 2-3 tygodnie, mówi całkiem inne rzeczy niż te o których tutaj sie dowiedziałem...

Re: Kraków i okolice

: 11 sie 2012, 21:23
autor: kafka
Z tym, że do doktor Sładek ja np. termin kolejnej wizyty dostałam w Atopii na za 2,5 ms - czekam prawie tak długo jak na Śniadeckich, a to wizyta prywatna :)

Na Barskiej w Medicinie przyjmują prywatnie też lekarze z kliniki, poza tym dr Hebzda w Unicardii na Fieldorfa Nila, a jeśli potrzebujesz konsultacji profesorskiej to prof. Mach oprócz kliniki przyjmuje też prywatnie na Krakowskiej, a także w Medicinie 2000 na Rzeźniczej ( przynajmniej tak było jeszcze niedawno).

Re: Kraków i okolice

: 11 sie 2012, 22:51
autor: kafka
Ja tylko dodam, ze na wcześniejsza wizytę u dr Sładek (w okresie nieurlopowym) też czekałam niemal 1,5 ms, to jednak jest długo. No ale niekiedy nie mamy wyboru. Na żadne dodatkowe dopisanie Panie w Atopii się nie godziły, mimo że sprawa była pilna, bo jestem w ciąży, a dziwnie reagowałam na leki. Możliwy był tylko kontakt tel., gdy Pani doktor przyjmowała innych pacjentów (rejestratorki kazały dzwonic wieczorem i miec nadzieję, że dr Sładek jeszcze nie wyjdzie). Szkoda, bo to jak dotąd dla mnie i mojego CD najlepszy lekarz w Krakowie.