Strona 1 z 1

dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 30 paź 2007, 23:15
autor: basiakrk
Piszcie o waszych doświadczeniach z proktologami; jest już widzę lista gastro, zróbmy proktolo;
Ja się leczę w narutowiczu; tam jest 3 lekarzy: wałęga, Nowakowski (?) i Korczyński. Ten ostatni będzie mi robił rekto wkrótce; czy on jest dobry? zawsze przy wizycie był b. nieprzyjemny, jest arogancki i wykazuje zerowe zrozumienie czy empatie.... ostatnio sama mu podałam, które leki powinnam dostać; nie wiem: ufać czy nie? Nowakowski - czy jakoś tak - bardzo sympatyczny,życzliwy, tworzy miłą atmosfere, doceniam jego uczciwość, potrafił się przyznać,, że czegoś nie wie, ale że tego samego nie wiedział podczas 2 wizyt, znaczy, że się nie douczył; wiec cienko to widze; wałęgi nie znam, tyle co z widzenia - mruk :/
Wiecie coś o proktolu w żeromskim???

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 31 paź 2007, 02:10
autor: Marky
Witaj Basiu,

Jeśli chodzi o proktologa, to szczerze polecam Dr Piotra Richtera z I Katedry Chirurgii CMUJ, niestety nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie a tym bardziej w ramach NFZ. Mam za to koleżankę która się u niego leczy, więc jeśli się odezwiesz do mnie na priv'a :wink: to przekaże Ci namiary do niej :)

Przejścia z tą częścią naszego układu miałem na samym początku choroby czyli jakieś 5 lat temu i już wtedy Dr Richter zrobił na mnie dobre wrażenie, a myślę że od tego czasu znacznie poszerzył swoją wiedzę i doświadczenie. Przy okazji jest miły i widać że zależy mu na tym by pomóc, przynajmniej ja takie odniosłem wrażenie :szczesliwy:

Odnośnie Narutowicza, to również miałem okazje go "wizytować" podczas operacji, lecz tym razem skupiono się na wyższej partii mojego przewodu, która akurat wymagała łatania :roll:
Osobiście dobrze wspominam lekarzy pracujących na tym oddziale i ich wiedzę na temat NZJ. Nie leczyłem się wtedy proktologicznie, bo nie miałem takiej potrzeby ale jakieś spostrzeżenia nt. lekarzy jak najbardziej sobie wyrobiłem. Jeśli Ci w czymś pomogą proszę o kontakt :wink:

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 28 lis 2007, 11:41
autor: benia79
Marky pisze:polecam Dr Piotra Richtera z I Katedry Chirurgii CMUJ,
Czy ktos ma może priv namiary na tego doktora? Jeśli tak to bardzo proszę o podanie na forum. A może macie doświadczenia z nim związane, piszcie. Szukam dobrego proktologa w Krakowie albo z drugiej strony -w Katowicach.
Do tej pory powtarza się nazwisko Richter z Krakowa i Śliwiński oraz Rymarczyk z Katowic.
Potrzebuję pilnie opinii i prywatnych namiarów. :idea:

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 28 lis 2007, 11:54
autor: basiakrk
Richter przyjmuje na kopernika; tel do niego 604 076 286;
maila teraz nie pamietam, ale da sie znalezc w necie

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 28 lis 2007, 18:12
autor: Ela
Dr Richter przyjmuje prywatnie w Centrum Popiela: http://www.popiela.pl

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 29 lis 2007, 15:11
autor: benia79
wielkie dzięki za szybką odpowiedź :lol:

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 28 lip 2013, 22:22
autor: Agula84
odświeżam temat :) byłąm ostatnio u doktora biesiady w evicie. mistrzostwo świata :) wybadal mnie, co prawda nie mam do konca zaufania do tego, co mi przepisal, ale przynajmniej wiem co mi jest :) polecam

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

: 26 lut 2016, 20:40
autor: A87
Witajcie! :) Byłam operowana przez prof. Richtera w szpitalu na Narutowicza, muszę się z nim pilnie skontaktować, jednak nr. kom. który od niego otrzymałam kilka lat temu, utraciłam razem z wszelkimi danymi na mojej świętej pamięci komórce :neutral:.
Jeśli posiadacie tel lub email do profesora, bardzo proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam