okulista_Warszawa

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
famona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

okulista_Warszawa

Post autor: famona » 04 lip 2012, 16:31

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś do rzeczy okulistę w Warszawie??? Byłam już u takiego jednego, ale niespecjalnie się orientował chyba w możliwych problemach "ocznych" przy NZJ. A mi moje ślipia wysiadają powoli kompletnie. Coraz gorzej widzę i z bliska i z daleka. Wiem, że mam zmniejszenie grubości warstwy włókien siatkówki w jednym oku, w drugim nieprawidłowe parametry tarczy nerwu wzrokowego. Do obserwacji. Chciałabym to skonsultować z jakimś kompetentnym lekarzem.
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Re: okulista_Warszawa

Post autor: Baby » 04 lip 2012, 16:48

Ja leczę się u cudownej okulistki, która zna się na chorobach zapalnych jelit. Nie tylko idealnie dobrała mi okulary ale także zdiagnozowała zaćmę po sterydową w fazie początkowej, dzięki czemu uratowała mi wzrok. Teraz po raz trzeci podchodzę do zmniejszenia dawki sterydów. Dr nazywa się Otto Anna, przyjmuje w Medicover w Atrium, AL. Jana Pawła II 27. Dodam, że 3 tygodnie wcześniej byłam u innej pani dr, która zrobiła mi badanie dny oka i nie tylko stwierdziła że wada wzorku mi się nie pogłębiła (o pogłębiła bardzo bo na jednym oku aż o 0,75 dioprii a drugim 0,5).
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

endrju1986
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: endrju1986 » 09 gru 2012, 10:25

Pani Anna Otto przyjmuję pewnie tylko prywatnie czy może na fundusz? Jaka jest cena takiej prywatnej wizyty w medicover? Bo zauważyłem jakieś szybkie męczenie oczu itp więc coś zaczyna sie dziać niedobrego.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 09 gru 2012, 11:14

Nie wiem ile kosztuje wizyta u czy przyjmuje także na fundusz. Najlepiej zadzwonić na infolinię medicover lu wysłać maila. Tu namiar na stronę: www.medicover.pl
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”