Centrum Zdrowia dziecka Warszawa

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jusnia
Debiutant ✽
Choroba: CU u partnera
województwo: dolnośląskie

Centrum Zdrowia dziecka Warszawa

Post autor: Jusnia » 10 cze 2007, 21:26

Czy ktos z was leczyl sie w centrum zdrowia dziecka w warszawie ,aleja dzieci polskich20.. ? ktos mial tam operacje? czy lekarze są dobrzy ? jakie są warunki ..slyszalam ze to najlepsza klinika w polsce ? prosze o napisanie opini i jakies szczególy :wink: :razz:
Dziewczyna chorego na Cu

tequilla
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Centrum Zdrowia dziecka Warszawa

Post autor: tequilla » 10 cze 2007, 23:19

ja o centrum mam bardzo dobre myśli, zdanie, mój bąbel jest pod opieką prof. Ryżko,
operacji nie było( i nie będzie :roll: ), byliśmy na oddziale na badaniach, kolonko i gastro-skopia,
nasze odczucia bardzo dobre, poinformowani, zaopiekowani, cieszymy się że nasz bąbel dobrze trafił, jak już musiał, od czasu kiedy jesteśmy pod opieką czd, słońce mamy na codzień :roll:

Awatar użytkownika
japko
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: japko » 19 lip 2007, 11:07

ja również jestem pod opieką czd i jestem zadowolona :)
jak trafiłam tam pierwszy raz to byłam w ciężkim stanie i odrazu wzieli sie porządnie do roboty, wrzucili zywinie poza jelitowe, w niecaly miesiąć doszłam do siebie :D
prof. Ryżko wymiata! :D odnowili oddział gastro, więc teraz jest luksus :wink:

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Ania16 » 24 lip 2007, 11:48

Jusnia, jesli bedziesz miala miecta operacje, nie rob tego blagam Cie, ldzie ktorzy bylioperowani tam maja problemy pozniej, poniewaz te operacje niszcza ludzi, znam kilka takich osob wszystkie maja problemy i musza przechodzic kolejne operacje. lekarz w warszawie zle przeprowadza operacje. napisz do mnie na gadu, porozmawiamy
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
hawaii
Debiutant ✽
województwo: świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: hawaii » 24 lip 2007, 12:09

Ja również leczyłam sie w CZD i byłam bardzo zadowolona.Miałam tam dwie operacje- wyłonienia i zamknięcia stomii.Fachowa opieka i ogromna życzliwośc.Na temat chirurgów ,nigdy nie słyszałam złego słowa.No,a warunki bardzo dobre,tym bardziej teraz,kiedy wyremontowali gastrologie.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 01 sie 2007, 08:16

Ja leczę się w CZD i jestem zadowolona w sposób jaki lekarze podchodzą do pacjenta, mówią bezpośrednio i w miarę przejrzyście by nawet najmłodszy pacjent zrozumiał w czym rzecz. Jedynie co mi się nie podobało to pielęgniarki jakieś takie zimne mi sę wydawały...jedzenie maja nawet urozmaicone i dobre
I właśnie słyszałam że wyremontowali gastrologie może ktoś juz był na nowym oddziale ?

Awatar użytkownika
kineczkaa
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: kineczkaa » 25 wrz 2007, 15:43

Ja prawdopodobnie bede miec w CZD wycinane przewężone jelito i po wypowiedzi Ani nie wiem co myśleć :szok:

Najpierw wyniki moich badań beda tam wysłane niestety nie wiem do jakiego lekarza bylam w takim szoku ze juz o nic sie nie pytałam tylko w ryk :cry:

No ale podobno tam lekarze juz dużo robili takich operacji wiec nie mam sie o co martwic, PRAWDA?! :cry:

Edit:
Słyszałam ze jest tak jakis hotel dla rodzicow?
Jak z ceną?

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”