jak się dostać na wizytę do prof.Rydzewskiej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucas
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Re: jak się dostać na wizytę do prof.Rydzewskiej

Post autor: lucas » 27 maja 2008, 13:03

Witam ponownie,
słuchajcie, jak najlepiej dostać się do dr Rydzewskiej.. prywatnie owszem można, ale terminy dopiero na sierpień.. jest w ogóle jakaś szansa, że właśnie ona mnie zbada?

Pozdrawiam,

lucas
Debiutant ✽

Post autor: lucas » 27 maja 2008, 13:45

Dzwoniłem do Poradni chorób jelit.. i tam powiedzieli mi, że muszę iść do gastrologa, który ew. daje skierowanie na oddział.. ale też nie wiadomo, czy trafi się do Rydzewskiej, chyba, że gastrolog będzie podejrzewał crohna.. ale co on może podejrzewać, jak nie zrobi odpowiednich badań..
- właśnie nie wiem jak mam się do tego zabrać, żeby w miarę szybko trafić do dr Rydzewskiej

lucas
Debiutant ✽

Post autor: lucas » 27 maja 2008, 14:13

ok, i tam po prostu umówić się na wizytę do gastrologa?

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 27 maja 2008, 15:21

lucas pisze:Witam ponownie,
słuchajcie, jak najlepiej dostać się do dr Rydzewskiej.. prywatnie owszem można, ale terminy dopiero na sierpień.. jest w ogóle jakaś szansa, że właśnie ona mnie zbada?
http://www.eurocm.pl/

Zadzwoń i powiedz że chorujesz i potrzebujesz szybkiej konsultacji, powinno sie udać.

pozdrawiam misiek
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

lucas
Debiutant ✽

Post autor: lucas » 27 maja 2008, 16:43

Przepraszam za offtopic.. zostałem skarcony :)
Jakoś sobie poradzę..

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doelli » 27 maja 2008, 19:46

Ja byłam prywatnie, kilka razy wcześniej ustalałam terminy, ale niestety nie mogłam przyjechać, więc w momencie,kiedy pojechałam z moim synem, poszłam prywatnie i poprosiłam, by mnie prof. przyjęła i udało się.Jeżeli przyjdziesz i poprosisz, to panie na rejestracji nie powinny robić trudności, a tak na marginesie, mam chyba umówioną wizytę na czerwiec - chyba i tego nie odwoływałam, więc jest szansa, że możesz wskoczyć za mnie... dzwoniłam przed chwilą, jak chcesz ten termin, to Ci go mogę odstąpić, daj tylko znać, to Ci powiem dokładnie, gdzie i na kiedy. To jest prywatnie.
Skoro nie mam odpowiedzi od osoby, która była zainteresowana wizytą prywatną u prof. informuję, ze mam wolny termin do niej na 10 czerwca, jeżeli ktoś pilnie potrzebuje chętnie go odstąpię, bo ja już byłam wcześniej.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

znosna
Debiutant ✽
województwo: opolskie

Post autor: znosna » 11 cze 2008, 11:32

Witam chciała bym umówic sie na wizyte do Pani dr. najlepiej jak najszybciej ma ktos dokładne namiary na nią prywatnie albo w przychodni bardzo była bym wdzieczna !!!

znosna
Debiutant ✽
województwo: opolskie

Post autor: znosna » 11 cze 2008, 17:21

Torvik dziekuje za linki pozatym tyle tu siedze nie ejstem wstanie zapoznac sie ze wszystkimi tematami pozatym w powtianiu weszlam ale nadal jest dla mnie tajemnica jak sie posługiwac na tym forum pozatym moze w to nie uwierzysz ale wpisałam w wyszukiwarke i nic mikonkretnego nie wyskoczyło wiec pozatym ten temat dotyczy pani dr. wiec chyba nic zlego nie zrobiłam ..jeszcze raz dzikuje..

ola.rz
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Post autor: ola.rz » 21 cze 2009, 14:21

PILNE<Moja przyjaciółka od lat cierpi na chorobę CRONA przed chwilą miała krwotok, proszę osoby, które posiadają kontakt do Grażyna Rydzewska – specjalista gastroenterologii i chorób wewnętrznych PILNE!!! mój umer 503769254
Aleksandra rzońca
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, 14:24 przez ola.rz, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 21 cze 2009, 21:39

Gastoroeterologia w MSWiA ma dyżur 24 na dobę. Jechać na izbę. Jeśli przyjaciółka od lat cierpi na CD to powinna mieć swojego lekarza i swój oddział.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Jacquelina
Początkujący ✽✽

Post autor: Jacquelina » 23 cze 2009, 14:17

lucas pisze:Dzwoniłem do Poradni chorób jelit.. i tam powiedzieli mi, że muszę iść do gastrologa, który ew. daje skierowanie na oddział.. ale też nie wiadomo, czy trafi się do Rydzewskiej, chyba, że gastrolog będzie podejrzewał crohna..
a to śmieszne bo ja zęby sie dostać ogólnie do przychodni to musiałam chyba z 3 razy osobiście tam chodzić by sie dostać na zwykła konsultacje<mimo ze mam wyniki kolonoskopii z marca, które wskazują wyraźnie na CD >.< przeszkodą było skierowanie na którym nie miałam napisane "do poradni chorób jelit".Jak to sie juz ma to bez problemu można sie dostać, a jedynym problemem jest termin ^^
leki:Salofalk 2*2/controloc/ azathiopiryne 1*2/

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 23 cze 2009, 19:53

Osoba ze zdiagnozowany NZJ zapisuje się do poradni chorób jelit, a nie gastroenterologicznej, a terminy jakie są takie są. W poradni przyjmują świetni specjaliści, prof Rydzewska nawet gdyby się roztroiła to nie przyjmie wszystkich pacjentów, ani w poradni, ani prywatnie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”