Ginekolog-położnik z doświadczeniem w CU?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
psi_kus
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Ginekolog-położnik z doświadczeniem w CU?

Post autor: psi_kus » 22 sty 2009, 19:11

Witam,
dziewczyny, czy możecie polecić lekarza/lekarzy którzy prowadzili Was w czasie ciąż i dobrze sobie radzili na styku gastro-gineko? Nadszedł czas zacząć przygotowania do ciąży, zakrojone szerzej, niż tylko większa dawka kwasu foliowego :-)

Z góry dzięki,
Pozdrawiam

Agata

(Dwa słowa o mnie w ramach przywitania - nowa na forum, zaprzyjaźniona z CU od 12 lat, na sulfasalazynie. Mamy taką umowę z chorobą, że staramy się siebie ignorować :-))

P.S. Lekarz potrzebny w Warszawie.

gonia
Debiutant ✽
Choroba: CD

Re: Ginekolog-położnik z doświadczeniem w CU?

Post autor: gonia » 26 sty 2009, 20:00

Witam

miałam szczęście trafić do lekarza, który prowadził pacjentki z Crohnem. Dr Jacek Doniec, przyjmuje w Grodzisku Mazowieckim, ul. Traugutta 40

* Tel.: 0 22 724 31 10
poniedziałek - piątek: 16:15-19

Jestem mama 4letniej dziewczynki :-)

Pozdrawiam i życzę powodzenia
gonia

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 27 sty 2009, 11:44

Witam i ja !
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

nemezis
Początkujący ✽✽

Post autor: nemezis » 02 lut 2009, 22:46

witaj
mnie w ciąży prowadził prof. Artur Jakimiuk, ordynator oddz. w MSWiA, jako specjalistę prowadzenia ciąży z Cu i CD poleciła go prof. Rydziewska, na konsultacje chodziłam do polikliniki MSWiA, tam też rodziłam
pozdrawiam

psi_kus
Debiutant ✽

lekarz dalej

Post autor: psi_kus » 03 lut 2009, 20:35

Nemezis, dzięki za info.
A oprócz polecenia - jak Twoje wrażenia? W którym roku z nim miałaś kontakt?

Pozdrawiam,

nemezis
Początkujący ✽✽

Post autor: nemezis » 05 lut 2009, 00:00

jak wrażenia? wiesz co, powiem szczerze - nijak :wink: serio, mnie bardziej w ciąży prowadziła moja gastro (dr Baczewska, MSWiA), a wizyty ginekologiczne sprowadzały się do koniecznego minimum: morfologia, jakaś glukoza, ważenie, siup na fotel, wszystko ok, to do widzenia :razz: nie mam pojęcia, jak by było, gdyby były jakieś problemy, bo po koszmarnym zaostrzeniu w 7 tyg. całą ciąże zniosłam śpiewająco i naprawdę nie bardzo wymagałam konsultacji ginekologa wdrożonego w sprawy CU/CD, myślę że moją ciążę mógłby poprowadzić każdy inny ginekolog
jedno co mi przeszkadzało, to że prof. nigdy nie miał na nic czasu - dosłownie godzina konsultacji tygodniowo, pacjentek sporo, na oddziale mnóstwo roboty, więc wszelkie pytania i rozterki ciążowe, typu czy mogę zjeść sushi albo inne bzdetki (dla mamy przyszłej jednak jakby frapujące :wink: musiałam zachować dla siebie, a czasem miałam ochotę o czymś tam na spokojnie pogadać...
no ale miałam psychiczny luz - wiedziałam, że w razie kryzysu będzie współpracował z gastro i krzywda mi się nie stanie, a no i nie kazał, jak większość ginów, odstawiać leków na CU, a to już dużo :wink:
Byłam jego pacjentką od marca 2008 do porodu, czyli do września 2008, czyli świeża sprawa :roll:

monika84
Początkujący ✽✽

Post autor: monika84 » 29 kwie 2009, 22:33

A jak dostać się do Jakimiuka w poradni MSWiA? Bo ja dowiedziałam się, że prywatnie przyjmuje w NOVUM i tam się zapisałam, wizyta 250 zł!!

I czy znacie doktora Zioło z Żelaznej? Do niego chodziłam do tej pory prywatnie w Babka Medica i uważam, że jest OK, dużo tłumaczy, zleca badania. Ale on jeszcze nie wie, że mam CD, a ja nie wiem czy on ma doświadczenie w prowadzeniu ciąży pacjentek z tą chorobą.

Jestem po 3 poronieniach i marzę o dziecku, a gastro z MSWiA mówią, że to wina CD bo we wszystkie 3 ciąże zaszłam w czasie zaostrzenia myśląc, ze to hemoroidy, a badania ginekologiczne wyszły OK.

Potrzebuję dobrego gina w W-wie, który ma doświadczenie z CU i CD.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”