Kolonoskopia w Centrum Medycznym Damiana

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kamilk
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Kolonoskopia w Centrum Medycznym Damiana

Post autor: kamilk » 21 lut 2010, 13:45

Czy ktoś robił kolonoskopię w Centrum Medycznym Damiana? Jeśli tak to czy poleca ten ośrodek na przeprowadzenie kolonoskopii w znieczuleniu?

Awatar użytkownika
Marekk
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Re: Kolonoskopia w Centrum Medycznym Damiana

Post autor: Marekk » 21 lut 2010, 22:03

Kolonoskopii nie miałem tam robionej, za to miałem kiedyś nacinany ropieć (jedyna placówka w której chirurg był od ręki dostępny bo był to weekend majowy) i nie zrobili tego najlepiej, chociaż może dopiero później tak się wszystko pokomplikowało? Sam nie wiem, ale generalnie skończyło się u mnie potem na pobycie w zwykłym szpitalu.

Osobiście uważam, że w naszym przypadku o wiele lepiej jest iść do państwowych placówek, które w większości przypadków (jak wynika z mojej obserwacji) wykonują takie badania o wiele lepiej, chyba że zależy Ci na czasie to wtedy prywatnie warto iść, a raczej jest to zazwyczaj jedyna możliwość.

izabela
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: izabela » 24 lut 2010, 07:29

Nie miałam ale polecam szpital MSWiA na ul. Galla 25 robią pod znieczuleniem.Rano się przychodzi a popołudniu wychodzi terminy miesięczne.Powodzenia
zagoszczenie ;-(

AGJO
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie

Post autor: AGJO » 24 lut 2010, 17:27

Ja też miałam skierowanie do Centrum Damiana, ale i tak korzystałam zawsze z Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologii na Waryńskiego 10a w Warszawie. Korzystałam już kilkakrotnie i z reguły okres oczekiwania był kilka dni. Samo badanie w dobrych warunkach higienicznych i bardzo miłym personelem. Przygotowanie w warunkach domowych, oczywiscie Fortransem...bleeeeh.... Lekarze bardzo doświadczeni. Oczywiście znieczulenie pełnopłatne. Osobiście polecam dr Zycha.

Wiadomo jednak, że wybór należy do Ciebie.
Niezależnie od wyboru - trzymam kciuki :roll:
AGJO

kamilk
Debiutant ✽

Post autor: kamilk » 24 lut 2010, 19:53

Dziękuję za wszystkie informacje i dobre rady!

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”