Czy ktoś z was miał do czynienia z prof Nowakiem z Katowic??

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
olusia86
Debiutant ✽
Choroba: CD

Re: Czy ktoś z was miał do czynienia z prof Nowakiem z Katowic??

Post autor: olusia86 » 04 maja 2007, 09:11

Ja o klinice na 3-go maja nie chce slyszec. Meczylam sie przez 5 lat. Najpierw 2 razy lezalam z podejzeniem zapalenia wyrostka, pozniej przez kilka lat leczono mnie na chorobe wrzodowa dwunastnicy ( co jak sie pozniej okazalo byl Crohn a nie choroba wrzodowa), po zagojeniu dwunastnicy dolegliwosci znow sie pojawily. Zoladek i dwunastnica czysta, wiec zrobili kolonoskopie (krew w kale) i nic nie wykryli. Jak sie pozniej okazalo zrobili krotka kolono a zmiany byly na samym koncu :/ wiec jak tu nie nazekac...

olusia86
Debiutant ✽

Post autor: olusia86 » 04 maja 2007, 09:12

oczywiscie narzekac a nie nazekac :D

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 04 maja 2007, 09:29

olusia86... do poprawiania postów służy funkcja EDYTUJ !

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka

Post autor: anisr » 04 maja 2007, 14:33

Ja początkowo tez nie narzekałam...nawet musze przyznać,że wdzięczna im byłam, bo wreszcie dowiedziałam się co jest Olgusi mojej...I na tym kończe zachwyty ;)
Potem było gorzej i gorzej, teraz mam porównanie bo jeździmy z młoda do Krakowa-ehh, nie to dziecko, nie to leczenie, nie to podejście...Tak więc zgadzam się całkowicie(niestety) z Olusia 86-Lekarzom z Zabrza dziekujemy.
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 28 mar 2010, 17:27

Witam JA sie leczyłem w najpierw w Gastro MEd ul. Barbary miałem kolnookspie zrobiona wszystko prywatnie nib wyszły limfocytarne stany zapalne dostałem Sulfalazyne En i na tym koniec . a biegunki dalej ból brzucha wkurzyłem sie i w Lutym Tego roku poszedłem prywatnie do prof Nowaka na pierwszej wizycie zbadał mnie wypisał skierowanie do szpitala na Ligote a ze długi okres oczekiwania więc poszłem raz jeszcze więc postanowił prof Nowak dac mi prywatnie na Tk j. brzusznej Entoklyroza plus kolonoskopia na Tk wyszło nieznaczen pogrubienie w okolicy j.cienkiego no i na kolonoskopi też to wyszło w sumei w ciagu miesiąca wydałem 2 tysiace złotych które miałem zostawione na Wakacje ale CÓŻ nie robi się dla Zdrowia Fakt faktem że gdybym nie miał tych pieniedzy to bym poprostu się nie leczył albo wogóle bym nei chodził i bym CIERPIAŁ !! Dzisiaj biore Pentase 500 mg 3x2 tabletki , Aza 50 mg 2x1 tabletka no ciut lepiej jest ale mam bóle no i krwawienia wystąpiły !!
Grzegorz

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”