Strona 1 z 1

Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

: 20 mar 2018, 18:08
autor: George85
Witam wszystkich!

szukam pomocy w znalezieniu stałego lekarza w Poznaniu. Mam obecnie lekarza w Bydgoszczy - dr Rudzińskiego, jednak muszę się przenieść do Poznania, a do tego po 14 latach CU doszło mi PSC (pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych) - yupi! Widzę, że mój doktor nie bardzo ogarnia temat PSC, ponieważ to bardzo rzadkie paskudztwo.

Czy ktoś może polecić mi lekarza w Poznaniu, który poradziłby sobie z prowadzeniem CU i PSC? Zależy mi na tym, żeby oprócz praktyki prywatnej, działał także w szpitalu, gdyby trzeba było wykonać jakąś hospitalizację, badania itp. Często poleca się doktora Mazura, jednak on działa tylko prywatnie.
Za konsultację mogę jeszcze zapłacić 150-200 zł, ale badania wolałbym robić już na NFZ, bo to są już większe koszty - kolonoskopia, ale przede wszystkim endoskopie przewodów żółciowych, fibroscan... (+ leki na PSC, których cena poraża).
Zrobiłem wstępnie rozeznanie i chyba najlepiej związać się ze szpitalem na Przybysza, ale do kogo udać się prywatnie, żeby jakby co mieć opcję na oddział?
Słyszałem dobre informacje o prof. Dobrowolskiej, ale gdyby ktoś miał doświadczenie z PSC, to byłoby super.

Re: Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

: 22 mar 2018, 18:55
autor: Anette28

Re: Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

: 30 sie 2018, 22:26
autor: Lukasz lukasz82
Ja lecze się u dr.Dobrowolska więc jak coś to pisz.