Teraz jest niedziela, 22 października 2017, 23:57

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Zainteresowania i ...

Miejsce dla Tych, którzy chcą się lepiej poznać

Moderatorzy: Pandziaak, Moderatorzy

Choroba: nie ustalono

Re: Zainteresowania i ...

Post przez nea » wtorek, 29 czerwca 2004, 21:23

No dobra, to teraz kolej na moje zainteresowania :-)

A ja slucham : U2, The Cure, Linkin Park, Evanescence, Coldplay, Lamb, Lifehouse, The Gathering, Myslovitz, Phil Collins, Genesis, The Corrs, Blur. To wiekszosc, bo sa tez poszczegolne utworki ludzi, ktorych nazwy kompletnie nic mi nie mowia. Generalnie misz masz i duzo muzyki filmowej, moim ulubionym kompozytorem jest wspolczesny James Horner ('Piekny umysl'), Czajkowski (widze tu podobienstwo z Camel), Beethoven, Gershwin. Slucham tez radia Klasyka.Fm. Kiedys eksperymentowalam na muzyce relaksacyjnej, ale jakos brakuje mi juz czasu na jej kompletowanie.

Czytam wszystko co mi wpadnie w rece, nawet ulotki od tabletek :-) Wiecej napisalam w poscie o ksiazkach.

Kreci mnie jak juz widac muzyka (skonczylam nawet szkole muzyczna), siec, w ktorej chyba wszyscy siedzimy po uszy, psychologia, gotowanie, nurkowanie, ogladanie BBC Prime (ostatnio oszalalam na punkcie kilku programow, np. What Not To Wear, Escape To the Country, Would Like to Meet). OBSESJA. :oops:
Kreci mnie dlubanie w samochodzie (pewnie dlatego, ze nie mam za wiele do robienia w Toyocie mojej mamy, a wlasnego nie mam :D ), zmienianie wnetrz mieszkalnych w domu i gdzie tylko sie da. Czyt. remonty :-)
Lubie prasowac i to by bylo na tyle z czynnosci domowych.
Moglabym spedzac 38 godzin na dobe z kotami.
Jestem uzalezniona od Wyborczej, ktorej nikt przede mna nie czytal i mam brzydki zwyczaj czytania przy sniadaniu ;-)
Uwielbiam siedziec w kinie i jakbym mogla, nie wychodzilabym z niego.
Bylam powaznie uzalezniona od zoltego sera i surowych marchewek, z ktorymi chodzilam nawet na wyklady :-) Te przyjemnosci zablokowalo mi moje kolejne bardzo powazne zainteresowanie, jakim jest colitis. Ale juz sie wyleczylam z czytania wszystkich(!) mozliwych informacji, jakie sie pojawiaja w sieci. Korzystam z forum w tym celu. Przeszlo mi, ale apogeum trwalo przez 4 totalnie zdominowane miesiace - 2 lata temu.
Kiedys interesowala mnie pilka nozna, wspinanie sie po skalkach, ale to byly raczej napady czynnosci, ktore natychmiast! , teraz! chcialam wykonywac .

Kiedys chcialam byc prawnikiem, potem dziennikarzem spolecznym.
Przez 2,5 roku studiowalam psychologie i duzo mi jeszcze z tego typu zainteresowan zostalo... teraz jestem na socjologii i planuje sobie cichutko przeprowadzenie badania na Was/ Nas - forumowiczach, ktore przydadza sie moze do skompletowania "koszyka potrzeb" i w efekcie pomoga troche w naszej chorobowej codziennosci. Taki przekroj NIESWOISTYCH. Ale to tylko plan na przyszlosc i nic wiecej nie zdradze ;-)

Pozdrawiam
nea[/i]
...liczby s? drzwiami do tajemnicy wiekszej od nas...

Choroba: CD

Zainterseowania "nowej"

Post przez mysza » czwartek, 16 września 2004, 16:20

Hej!
Jestem tu nowa i dopiero "raczkuje" na forum.

Je?li chodzi o moje zainteresowania to s? to g3ównie filmy, ksi??ki i muzyka.
Filmy: wszystkie! Ogl?dam wszystko co akurat jest w kinie i bardzo czesto biore filmy z wypo?yczalni :) Nie mam jakich? wielkich wymagan w stosunku do tego co ogl?dam- wa?ne ?e dobrze sie bawie... Oczywi?cie wole obejrzea jaki? klasyk, ale od czasu do czasu trzeba sie odpre?ya przy takim np. American Pie ;)
Ksi??ki: równie? wszystko! Czytam wszystko na czym po3o?e swoje ma3e 3apki- mo?e oprócz sci-fi, horrorów i thrillerów bo to ne moje klimaty. Ubóstwiam "Kroniki Wampirów" Anne Rice i wszystko co napisa3a ta autorka, "Wied1mina" Sapkowskiego i "Achaje" Ziemianskiego, Harry'ego Pottera po prostu poch3aniam i bardzo podoba mi sie Tolkien. Czesto siegam te? po Agate Christie...
Muzyka: patrz wy?ej ;) S3ucham dos3ownie wszystkiego- oprócz disco polo, heavy metalu, disco i house. Muzyke klasyczn? b. lubie (mam tate muzyka :roll: ) a poza tym... moje zainteresowania muzyczne to totalny misz-masz... :)

Czym sie jeszcze interesuje? Zwierzetami, podró?ami, sztuk?, tancem, ciuchami, kosmetykami i ... siedzeniem na necie :oops:
Pisze te? bloga na którego serdecznie zapraszam :)

Pozdrawiam wszystkich i gdyby kto? chcia3 pogadaa, mój nr GG: 2024414
Powitajcie studentkę anglistyki! ^_^

"To see the world in a grain of sand and heaven in a wild flower. To hold infinity in the palm of your hand and eternity in a an hour" - William Blake

Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie

Re: Zainteresowania i ...

Post przez lady-d » niedziela, 18 maja 2008, 16:36

Skoro już się przywitałam musze poweidzieć parę rzeczy o sobie :)

Otóż mam na imię Ditta i mam 23 lata. Pochodzę z Kętryzna (Mazury), ale obecnie meiskzam w Łodzi gdzie studiuję. Moje studia to również moje pierwsze zainteresowanie : Informatyka. Jako specjalizacje wybrałam sieci komputerowe ,ale interesuje mnie również grafika, a dokładnie wszyskto co związane z fotografią.

Od najmłodszych lat jestem także "wokalistką". Czyli krótko mówiąc amatorsko wyję z magnetofonem. Mam nawet małe osiągnięcie w tym kierunku :) Zreszta interesuje mnie muzyka ogólnie, a słucham zróżnicowanych gatunków. Od Aguilery zacyznająć na Riverside kończąc...

Kocham także film, a zaraziłam się tym na pierwszym roku studiów- wtedy zaczęłam pracować w kinie i pracuję tu nadal.

Oprócz tego kocham zwięrzeta ze szczególnym uwzględnieniem kotów. Mam białego kocura o mieniu Lucjusz( chociaz bardziej by pasowało Lucyfer ;) ). wołamy na niego Lucek :)

Kocham jeździc na rolkach i pływać. Pływam co prawda mało, ale to zbraku czasu. Zazwyczaj nadrabiam to w wakacje, gdy wracam do odmu na ukochane Mazury. Kocham też morze i tam czuję się dużo lepiej niż np. w górach.

Poza tym robię dużo literówek, co już pewnie zauważyliście :)
Dziekuję za uwagę :wink:

Poprzednia strona

Powrót do Poznajmy się