Wątek damsko-męski dla singli i nie tylko ;)

problemy, sukcesy, radość

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Wątek damsko-męski dla singli i nie tylko ;)

Post autor: Piciu » 24 kwie 2010, 21:40

leila pisze: szukam osoby bezdzietnej
- na pewno nie wszyscy faceci mają dzieci, głowa do góry, znajdziesz odpowiedniego mężczyznę.
Mamy wiosnę, jest coraz cieplej,wszystko ostro budzi się do życia, także uczucia :roll:
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 21:43 przez Piciu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 24 kwie 2010, 21:52

No ja kiedys poznałam idiotę, ktory uznawał tylko laski w makijażu i na szpilkach w rurkach;p Ok, lubię się czasami tak ubrac,ale kurde nie codziennie!!!! No i jak specjalnie przyszłam na spotkanie testowo bez pudru ,tuszów, itp. byl skrzywiony;p Obejrzyjcie sobie moje zdjęcie w jak wyglądamy;p i raczej nikt mi nie powie,że jestem poczwarą bez tych upiększeń całych;p

Ja też założyłam konto na sympatii swojego czasu,ale albo pisali kretyni,albo po prostu nie bylo chemii:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 24 kwie 2010, 22:04

Bardzo dobry wątek, muszę ponarzekać.

Zgłasza się wieczna singielka:(

Najpierw uważałam, że to przez okropny wygląd, teraz myślę że również przez kompleksy, zachamowania itp. Walczę z nimi, chyba efekty są bo nawet dodałam zdjęcie w jak wyglądamy (!) - to do mnie niepodobne:D. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że ktoś by chciał ze mną być. I crohn tu nie ma nic do gadania...

Ewkunia, dobrze, że przyszłaś bez upiekszęń, facet :cenzura:.
Dla mnie największym komplementem jest miły wzrok gdy jestem, jak to mówię, soute:P

btw ostatnio poznałam taaakiego gościa i się okazało, że ma crohna:)

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie

Post autor: biedronka24 » 24 kwie 2010, 22:14

Kolejna singielka :wink: Nie wiem, dlaczego jestem sama. Chciałabym być w związku, założyć rodzinę.
A dlaczego jestem sama?
Generalnie jestem nieśmiała i mam kompleksy. W szkole na ogół było więcej dziewcząt. A jak był wolny czas to pracowałam. Potem dwa kierunki studiów jednocześnie. W weekendy i wieczorami praca. Po drodze problemy w domu. No i flaki... Teraz pracuję w damskim gronie. I... dalej jestem sama...
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

Piciu
Znawca ❃❃

Post autor: Piciu » 24 kwie 2010, 22:23

ewkunia pisze: ktory uznawał tylko laski w makijażu i na szpilkach w rurkach;
- a ja wręcz przeciwnie, wole dziewczynę bez makijażu, w dżinsach,w sportowych butach , tak aby była naturalna i na luzie. I może być gadułą :razz: , ale mówiła ze sensem :tak:

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 24 kwie 2010, 23:01

ja wiem, że choroba, że jelita przeszkadzają, że odbierają pewność siebie.....tylko właściwie dlaczego?
może trzeba lepiej się rozglądać i dobierać ludzi z którymi się spotykamy....może będzie ich mniej, ale za to będą bardziej dla nas?
przecież choroba to nie wszystko co mamy do "zaoferowania":)
jeśli sami z sobą jesteśmy w zgodzie i darzymy siebie sympatią, znamy swoją wartość i dzięki temu nie brak nam pewności, to tak też postrzegają nas inni - wtedy choroba nie jest tematem nr 1...

czasem lepiej być samemu niż psuć sobie zdrowie z nieodpowiednim człowiekiem:)
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 24 kwie 2010, 23:10

Piciu pisze:dziewczynę bez makijażu, w dżinsach,w sportowych butach , tak aby była naturalna i na luzie. I może być gadułą :razz: , ale mówiła ze sensem :tak:
toż to wypisz wymaluj ja :lol: tylko z tym gadaniem bywa różnie u mnie :wink:

a tak poważnie u mnie choroba nie jest żadną przeszkodą w kontaktach z ludźmi, ale za to kompleksy że ho ho i to jest dopiero chore, bo słyszę pozytywne opinie o sobie, a mimo to kompletnie w nie nie wierzę i mam przeciwne zdanie, czasem myślę, że mam jakiś zaburzony obraz siebie.
exa pisze:czasem lepiej być samemu niż psuć sobie zdrowie z nieodpowiednim człowiekiem:)
i to są święte słowa, szkoda tylko, że najpierw trzeba samemu się o tym przekonać na własnej skórze, zamiast nauczyć na czyichś błędach :wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Piciu
Znawca ❃❃

Post autor: Piciu » 24 kwie 2010, 23:19

exa pisze:czasem lepiej być samemu niż psuć sobie zdrowie z nieodpowiednim człowiekiem:)
- dokładnie tak.

Wow, musze się poprzyglądać profilom dziewczyn będących na forum, lansują się :razz: :wink:
Ale tak na serio , to trudno trafić na odpowiednie osoby , no i "chemia" musi być, lub jak kto woli musi zaiskrzyć.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 23:24 przez Piciu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 24 kwie 2010, 23:19

Mi ostatnio koleżanka w pracy powiedziała, że znalazlabym faceta, gdybym mniej mówiła, bo czasami 'tyle mówisz i takie dziwne rzeczy..' :D Uśmiełam się:P

Co do jelit, samoooceny,itp., to powiem tak: mam świadomość, że jelita mogą zmienic bieg randki nieoczekiwanie,ale z drugiej strony,co to za kandydat/tka, która tak latwo rezygnuje? Zapytam:'heloł?!';p

Nie szukam kogoś, kto będzie mnie cenił za te pozytywne aspekty ,ale właśnie uwielbiał moje wady:) Może to górnolotne,ale cóż.

:) Poza tym, ja mam niezły ubaw z moich randek.Ostatnio moja siostra powiedziała,że w Obi są jakieś tolaety kempingowe za 19,99,ktore nawet w torebce się zmieszczą:D Może to byłoby rozwiązanie, hahaha :D
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 24 kwie 2010, 23:20

Natalka pisze:czasem myślę, że mam jakiś zaburzony obraz siebie.
dokładnie w tym rzecz....kompleksy zawsze jakieś mamy, każdy ma.....ale z samych kompleksów się nie składamy.....mamy również jakieś zalety i trzeba na nich się skupiać bardziej!

[ Dodano: 24-04-2010 ]
ewkunia pisze:Nie szukam kogoś, kto będzie mnie cenił za te pozytywne aspekty ,ale właśnie uwielbiał moje wady:) Może to górnolotne,ale cóż.
cenił zalety i uwielbiał wady....
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
artur
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: artur » 25 kwie 2010, 08:42

elwirka pisze:Zenobius, wiesz tak od razu idę ,,hej jestem Ewa mam crohna polega to na tym że często chodzę do kibla , chcesz mnie czy nie '' :lol: :lol:
Rozne rzeczy w zyciu widzialem ;-)

ja też różne rzeczy słyszałem,
ale po takim wstępie to powiedziałbym, że wole inne miejsca niż kibel :wink:
Murphy:
Jeśli świetnie się czujesz, nie przejmuj się. Przejdzie ci ...

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 25 kwie 2010, 12:08

znajomosci z sieci sa nietrwale ,trzeba naprawde trafic na drugą połowe :roll:
u moich koleżanek po wymianie zdjec i paru mailach wymienionych nastaje cisza :roll:
a po za tym trudniej sprawdzici uczciwośc ,a nuz pisze z wieloma :wink:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 25 kwie 2010, 12:21

to szczęściara :roll:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Missgrey
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Missgrey » 25 kwie 2010, 18:01

Podoba mi się temat!
I ja jestem singielką (św. pamięci mężatką), i chociaż latek mam nieco więcej niż osiemnaście (to nieprawda, PESEL kłamie!), to w duszy wiosna gra. Zdecydowanie twierdzę, że Miłość można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach i sytuacjach i w związku z tym cały czas mam nadzieję!
A dla rozrywki, przy tak pięknej pogodzie, proponuję wątek najgłupszych wykrętów, gdy Potencjalna Druga Połówka dowiedziała się o chorobie. Od siebie mogę napisać, że doskonale zapowiadający się romans legł w gruzach, gdy okazało się, że jestem uczulona na gejfruty, które gość uwielbia.
:glupek:

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 25 kwie 2010, 21:12

Boże, jak to czytam to mi od razu lżej i nie czuję się jak ufo. Miło mi także , że wypowiedzi facetow są budujące:)

Co do ciekawych podejść facetow do cu/cd, to nie zpaomnę wypowiedzi mojego eks ,ktory zawsze patrzył na mnie jak na durnia i mówił'sluchaj , jak sienażrę na noc to też rano mam biegunkę' ... :D Dodam, że w ogole nie rozumiał,o co mi chodzi z dolegliwościami i dlaczego biegam po wc.Zawsze sapał w irytacji,ze idę np do przydrożnego wc :D

Co do 'jednorazowych' randkowiczów, to też mam zle doświadczenia. Spotkanie super, facet chce jaknajdłużej ze mną pobyć, odwozi do domu okrężną drogą itp, mówi,ze pójdziemy do kina,itp następnym razem, po czym... milczy. Inna wersja: 'spotkamy się na pewno w przyszłym tygodniu" . Sory,ale jeżeli ja nie chcę się już spotkać,to albo mówię wprost,że po koleżeńsku ewentualnie,albo, że nie wiem kiedy,bo jestem zajęta. Nie lubię jak mnie ktoś nastawia na znajomość,a później ucieka. ;/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Związki”