Marihuana

wszelkie dylematy związane z używkami tej kategorii

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
makika83
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Marihuana

Post autor: makika83 » 19 paź 2009, 08:33

jak dla mnie, abstrahując od CU, wszystko zależny od tego czego dana osoba szuka w paleniu. bo jeśli to jest jak skoki spadochronowe czy "bandżi" - raz na jakiś czas, dla znalezienia się w ekstremalnej sytuacji dla umysłu (jakkolwiek by na to nie patrzeć) - to nie tak źle.

wszystko w nadmiarze szkodzi - narkotyki, alkohol, papierosy, jedzenie, nawet woda....

nie każda używka jest dla każdego - i tyle! nie każdy powinien choćby próbować alkoholu, papierosów czy narkotyków. dla mnie wszystkie te trzy rzeczy są tym samym - ogłupiaczami.
dla każdego życie ma co innego

Asamax 3x 1000mg

vian
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: vian » 14 kwie 2010, 14:51

stefanmalek pisze:Iceman napisał, że używa M i nie zauważył złego wpływu na jelita.
u mnie wręcz łagodzi objawy choroby, spowalnia perystaltykę i uspakaja! Tysiące produktów psuje nasze zdrowie - ten przynajmniej jest przyjemny :) Jego szkodliwość zresztą jest niewielka...

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 15 kwie 2010, 20:20

vian pisze:u mnie wręcz łagodzi objawy choroby, spowalnia perystaltykę i uspakaja!
u mnie tak samo dziala Tramal 100 ,co 4 godziny 40 kropelek.
polecam wszystkim,naprawde pomaga !!
slowa,slowa,slowa....i zadnej odpowiedzialnosci za nie..
Przeciez napisalem prawde !
Mozna wiec domniemywac ze i ci piszacy o "M" pisza prawde...samo zdrowie.
Tyle ze ja to mam na recepte, a oni "spod lady".
:mad:
Ja Tramal polecam tylko naprawde potrzebujacym,
oni wszystkim tylko opisuja,nie namawiaja,
jak wszyscy..."ja jestem niewinny"....przeciez bioracy sami decyduja.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
stefanek
Debiutant ✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: stefanek » 06 maja 2010, 23:58

JPo wypaleniu lufki żandego negatywnego wpływu na moje jelita nie zauważyłem, może przez to, że miałem małą fazę :lol: A tak na serio to nawet w pewnym momencie myślałem, że mi pomogło. Może to za sprawą podświadomości..... a może za sprawą dilera :mrgreen:
trzeba mieć fantazję dziadku... i pasję...

pistols30
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: pistols30 » 12 cze 2010, 13:20

Znalazlem wlasnie taki artykulik w necie
http://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-ro ... 58,11.html

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 12 cze 2010, 15:27

pistols30 pisze: taki artykulik w necie
po przeczytaniu powyzszego artykulu,
mysle ze w sklepach pojawia sie takie opakowania ,
ktore juz kiedys widzialem gdzie w necie :wink:
(to nie jest reklama !)
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
KrzysiekŻyrek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: KrzysiekŻyrek » 12 cze 2010, 16:59

HEHE dobre :)
LEKI:\ pentaza 3x 2 po 0,5g, Immuran 75mg,, encorton 15mg

http://owczarekniemiecki.com/
Moja ulubiona gra na zabicie czasu: www.wildguns.pl gram na servie 9

Iceman
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Iceman » 12 cze 2010, 17:20

:smutny:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2010, 23:25 przez Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.
Live fast, die young !

pistols30
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: pistols30 » 12 cze 2010, 18:37

Tutaj jeszcze filmik
http://www.youtube.com/watch?v=u_brw9ZR ... re=related
Nie jestem zwolennikiem palenia maryski ale czytalem ostatnio kilka artykulow i troszke mnie to zaciekawilo.....

marcinone
Debiutant ✽
województwo: lubuskie

Post autor: marcinone » 28 lip 2010, 03:25

Co do artykułu to powinni zalegalizować marihuana w jakimś stopniu choćby dla chorych tak jak to jest w nie których stanach w USA.Nie mówiąc o legalizacji w Holandii czy to co mają w Czechach.Tylko ,że w Polsce to będzie trudne by ktoś wziął za to odpowiedzialność.Nie mówiąc o tym ,że wszyscy wiedza jaka to marihuana jest szkodliwa nie można jej zażywać bo to zło.Ona szkodzi na to i na to ogólnie nie wiem na co ,ale słyszałem/am że tak jest.Chciałbym powiedzieć ,że w sprzedaży są takie używki jak tytoń i alkohol ,ale ich szkodliwości nie widać nie ma.To marihuana jest tak szkodliwa ,że jeszcze ani razy nie stwierdzono śmierci na świecie z powodu marihuany.Dodam ,że nie jest możliwe przedawkować marihuanę bo dawka jest nie możliwa do przyjęcia przez człowieka.[Tak pół serio pół żartem to gdyby tak pracować w magazynie gdzie przechowywano konopie i ten magazyn zaczął by płonąć to osoba uwięziona w nim pewnie by przyjęła dawkę śmiertelna no ,ale to był nie szczęśliwy wypadek ]Nie muszę mówić o szkodliwości tytoniu i alkoholu to dlaczego są w sprzedaży co rak choroby serca czy wątroby to nic. Przecież marihuana wywojuje takie straszne choroby jak?No właśnie jakie ?Powiem .że nie wiem choć wiem o szkodliwości .Nie mogę nie wspomnieć o dopalaczach to jest prawdziwe zło nigdy w życiu tego gówna bym nie tknął ,a jest sprzedaży nie da się z tym zrobić.Co do legalizacji to powinna być .ale w małym stopniu coś w rodzaju że obywatel polski mógłby posiadać przy sobie do 5 gram ,bo coffe-shopy w państwie gdzie ludzie nie umieją korzystać z używek z głową ani ich rozprowadzać.Bo na przykładzie dopalaczy to tam 14 latki są stałymi klientami i mile widziani z kasą.W Polsce nikt nie umie troszczyć się o zdrowie młodych.W internecie jest tabelka w która pokazuje ,że marihuana jest mniej szkodliwa od tytoniu i alkoholu.Ale tylko trochę można te używki wrzucić do jednego wora.Tabelkę widziałem na stronie tygodnika ,, Przekrój '' .Ogólnie temat jest naprawdę dłuższy ale nie chce mi się pisać bo chce mi się spać trochę późno zabrałem się do tego.Na koniec chcę powiedzieć przyjmij to do wiadomości i nie krytykuj jeśli jesteś przeciw bo nie masz podstaw! Elo .
Szacunek i Miłość w każdym domu.

marcinone
Debiutant ✽

Post autor: marcinone » 31 lip 2010, 01:54

To co podejmiemy go ?

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 01 sie 2010, 21:08

nawet 1004;-)
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

marcinone
Debiutant ✽

Post autor: marcinone » 04 sie 2010, 01:33

No dobra jak patrzeć wstecz to rozmowy polegały na kłótni .Do niczego sensownego pewnie byśmy nie doszli .ahhhh

raz się żyje
Debiutant ✽

Post autor: raz się żyje » 28 paź 2010, 11:17

Witam, jeszcze nigdy się nie wypowiadałem na forum ,ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Choruję na CU od maja 2006 roku. Marihuanę czy haszysz palę jakoś od połowy 2008 roku, nie pamiętam już dokładnie kiedy. Paliłem dziennie , teraz już trochę mniej. Prawda jest taka, że łagodzi objawy, człowiek staje się wyluzowany nie jest napięty, ale jak wiadomo wszystko zależy od stanu psychicznego- wstajesz z uśmiechem na twarzy i zapalisz w miłym towarzystwie to twój stan po spożyciu będzie pozytywny, jeżeli masz doła i zapalisz to będziesz miał jeszcze większego doła(psychicznego), myśli typu co ja robię ze sobą itp.
Tylko, że nie czujesz dolegliwości w brzuchu, ta kwestia cię nie interesuję- jelito jakby nie uczestniczyło w tym co się dzieje w głowie, bo sama ta choroba zaczyna się od stanów psychicznych, a potem mają inne czynniki wpływ(każdy inne). Pojawia się nawyk(uzależnienie- od wszystkiego można się uzależnić ) ja nie czuję na razie takie mocnego, że muszę bo coś mi się dzieje innego z moim jelitem( gorzej z psychiką, ale z tym też idzie się uporać). Dla mnie palenie to inny świat- wszystko zdaję się być inne, lubię zapalić lufę na wieczór(gdy są pieniądze, bo to ważne), a tak poza tym, to ćwiczę, biorę salofalk tylko rano, witaminy, studium zaocznie, staram się myśleć pozytywnie(wiadomo jak to jest czasami), zerwałem z dziewczyną(głupota- żałuje), dużo spaceruję(uwielbiam to robić, nie lubię siedzieć)w miarę zdrowo jadam(gotowane) . Wiem ostatnie wersy nie na temat:) i jeszcze jak ktoś chce się napić alkoholu to potem fajnie zapalić- rano się wstaje bez kaca!!! Raz się żyje, raz się jest młodym, a wspomnienia to najlepsza rzecz:) tyle...

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 28 paź 2010, 21:58

raz się żyje pisze:jak wiadomo wszystko zależy od stanu psychicznego- wstajesz z uśmiechem na twarzy i zapalisz w miłym towarzystwie to twój stan po spożyciu będzie pozytywny, jeżeli masz doła i zapalisz to będziesz miał jeszcze większego doła(psychicznego), myśli typu co ja robię ze sobą itp.
nic nowego :P nic nie paląc wejdź w grupkę zdołowanych ludzi z problemami egzystencjalnymi - wyjdziesz z niej taki jak reszta. w druga stronę też działa ;-)

też tak się od tematu lekko oderwałem. wybacz mą bezczelność

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narkotyki”