Jak wybrać kredyt?

W tym miejscu możesz zareklamować swoją stronę, blog, a także inne ciekawe miejsca w sieci

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
podlaski
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Jak wybrać kredyt?

Post autor: podlaski » 17 mar 2018, 17:25

Witam wszystkich bardzo serdecznie...
Czy wiecie może jaki kredyt warto wybrać? Przede wszystkim interesuje mnie to, czym się kierować przy wyborze kredytu... Czy Waszym zdaniem np. coś z tego rankingu byłoby dobrym i sensownym wyborem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe ? Co na ten temat myślicie?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2018, 13:02 przez podlaski, łącznie zmieniany 1 raz.
Im bardziej dbamy o swój komfort dziś, tym większy dyskomfort poczujemy jutro.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Jak wybrać kredyt?

Post autor: Tubisia » 18 mar 2018, 12:00

RRSo - rzeczywista stopa oprocentowania kredytu, czy musisz dodatkowo założyć konto z wpływami pensji na nie, czy jest prowizja dla banku, ile możesz miesięcznie spłacać, na jak długo wziąć kredyt, Twoja historia wcześniejszych spłat kredytów/ albo czy jest to Twój 1 kredyt - sporo tego, wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej.
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

kira
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie
miasto: Łódź

Re: Jak wybrać kredyt?

Post autor: kira » 22 lip 2018, 15:31

A mieszkaliście kiedyś w większym mieście? Ja póki co większość życia spędziłem w niespełna stutysięcznym Kaliszu. Perspektyw nie ma praktycznie żadnych, w mieście w większości mieszkają starsze osoby, kultura dla młodzieży nie istnieje. Tragedia, nie wspominając o pracy. Teraz marzy mi się przeprowadzka do stolicy. Na stronie http://www.ventana.pl/ są fajne wille Warszawa. Polecam zerknąć.

Temat przeniesiony i zablokowany.
Do reklam służy dział Reklamy.
Noelia

Zablokowany

Wróć do „Reklamy”