Cześć, znacie dobrego lekarza? LODŹ/SKIERNIEWICE

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Tu też znajduje się lista numerów gg, skype, kont na facebooku itp. Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Koseki
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: łódzkie
miasto: Łowicz

Cześć, znacie dobrego lekarza? LODŹ/SKIERNIEWICE

Post autor: Koseki » 01 cze 2018, 22:48

Cześć wszystkim
Chorobę Crohna zdiagnozowano u mnie w 2006, w 2011 miałem wykonaną resekcję jelita.
Do 2012 byłem pod opieką lekarzy, wraz z ukończeniem 18 roku poczułem zew wolności i
zlekceważyłem swój stan zdrowia starając się żyć jak zdrowy młody człowiek.
Teraz po 6 latach nieleczenia głownie dokucza mi żołądek (wrzody), dolegliwości cd
są w moim przypadku dość spokojne (raz na tydzień, dwa ból podbrzusza, okazjonalne zatwardzenia,
czasem wodnisty stolec). Niedawno postanowiłem wrócić pod opiekę specjalisty,
wychodzi na to że w końcu dorosłem do świadomości leczenia do końca życia.
Czy znacie jakiegoś dobrego gastrologa od cd wartego polecenia z Łodzi, Skierniewic, ewentualnie Warszawy?
Mogą być również gabinety prywatne.

Pozdrawiam wszystkich :)

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Cześć, znacie dobrego lekarza? LODŹ/SKIERNIEWICE

Post autor: Noelia » 01 cze 2018, 23:50

Hej, witamy na Forum :roll:

Jeśli chodzi o Łódź, to z całego serca polecam dr Marię Wiśniewską-Jarosińską.
Pracuje w Klinice Gastroenterologii na placu Hallera 1 (Szpital Kliniczny WAM), w Szpitalu Świętej Rodziny na Wigury 19 oraz w Poradni Gastroenterologii Endomedica.

Najlepiej leczyć się u specjalisty pracującego dodatkowo na oddziale gastro - wtedy można łatwo dostać się do szpitala w przypadku poważniejszego zaostrzenia lub choćby na poszerzenie diagnostyki.

Przejrzyj też dział Lekarze, jest tam podział na województwa.
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind. Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Diagnoza 13.04.17
REMISJA!
:serce:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”